FOTO VNÚTRI: Jágrov obrovský trapas na selfie. Čo to má v ruke?!

15. marca 2016, 12:00
Tip redakcii

Len máloktorý športovec je na sociálnych sieťach tak aktívny a úspešný ako hokejista Jaromír Jágr. Česká hrajúca legenda je momentálne pri prekonávaní historických rekordov ešte viac v kurze.

Jaromír Jágr neurobil dobre meno svojmu sponzorovi.

Jaromír Jágr neurobil dobre meno svojmu sponzorovi.

Autor: TASR

Lenže aj človek, ktorý v 44 rokoch dokáže udivovať svojimi výkonmi najnáročnejšiu hokejovú súťaž na svete, robí chyby. „Jarda“ sa jej však nedopustil na ľade, ale paradoxne mimo neho. Nehovoríme teraz o tom, že možno mal požiadať o ruku Andreu Verešovú, ale o jeho poslednej selfie na Facebook.

Fotka so statusom „Pol druhej ráno, stále makám...“ dokázala vyzbierať takmer 2200 komentárov o tom, aký je skvelý, ale len pár ľudí si všimlo, že Jágr sa fotí Iphonom a pri tom sám robí reklamu inému smartphonu. „Dokonala souhra“ s Huaweiom je takto úplne pochovaná.

1:30 ráno, stále makám :) skončil zápas, ale mám stále dost energii, tak jsem si šel zacvičit:) play-off se blíží , tak...

Posted by Jaromír Jágr on 12. marec 2016

Jágr totiž zhrabol peniaze, urobil pár záberov s korčuľami a pomedzi zuby precedil reklamné heslo. Za zarobené „prachy“ si pravdepodobne kúpil nový Iphone. Len aby nedopadol ako mnoho hviezd predtým, ktoré robili nejakej značke reklamu a nakoniec peniaze museli vracať.

 
Autor: Pluska.sk/mtr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
FOTO VNÚTRI: Jágrov obrovský trapas na selfie. Čo to má v ruke?!
Pluska.sk/mtr