Generálny manažér Slovana Krajči: Má vyhliadnuté už tri posily

08. januára 2013, 00:00
Tip redakcii

Hokejový Slovan prišiel o obrancu Andreja Sekeru. Fanúšikovia belasých a aj kouč Rostislav Čada očakávajú, že v závere základnej časti sa mužstvo posilní. Všetko ma v rukách generálny manažér Maroš Krajči.

Ťažká úloha: Manažér Krajči
(vľavo) a tréner Čada musia
vybrať nových hráčov.

Ťažká úloha: Manažér Krajči (vľavo) a tréner Čada musia vybrať nových hráčov.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/MICHAL SMRČOK

„Momentálne nám padol plán A, keďže sezóna v NHL sa predsa len rozbehne. Keby sa tak nestalo, mali sme v talóne práve hráčov z tejto súťaže, ale teraz je o tom už bezpredmetné hovoriť. Takže nebudem ani ich mená zverejňovať,“ povedal na úvod generálny manažér Slovana Maroš Krajči.

Ten si veľmi dobre uvedomuje, že do konca základnej časti KHL ostáva odohrať ešte pár duelov a práve v nich sa rozhodne, či belasí v nováčikovskej sezóne postúpia do play-off, alebo sa pre nich skončí ročník už v polovici februára.

Na hráčov má týždeň

„Teraz rozbiehame plán B. V najbližších dňoch chceme predstaviť nové posily, keďže do 15. januára sa končí prestupový termín. Chceme získať troch hráčov, ale taktiež vám nepoviem, o koho ide, pokiaľ nebudú mať podpísané kontrakty. Prezradím iba to, že sme oslovili jedného Slováka a dvoch cudzincov,“ doplnil Krajči.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/MARIÁN KORBEL 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Generálny manažér Slovana Krajči: Má vyhliadnuté už tri posily
Plus JEDEN DEŇ/MARIÁN KORBEL