Hokejista Obšut EXKLUZÍVNE o vzťahu jeho expartnerky s Milošom Říhom: Muž bez chrbtovej kosti žije v mojom dome!

13. septembra 2017, 06:00
Tip redakcii

Uplynulú sezónu odohral v Trenčíne a Prešove. Napriek svojmu veku však hokejista Jaroslav Obšut (41) ešte korčule na klinec nezavesil. Chce totiž dosiahnuť vysnívanú métu – 1 000 odohraných zápasov. Preto pokračuje v drese prvoligového HC Bratislava.

Jaroslav Obšut nemá pre Miloš Říhu pekného slova.

Jaroslav Obšut nemá pre Miloš Říhu pekného slova.

Autor: archív J. O., TASR

Bývalý slovenský reprezentant by už mohol pokojne byť na hokejovom dôchodku, ale on sa rozhodol potiahnuť ešte jednu sezónu. „Chcem si splniť jednu métu a v pokoji zahrať hokej. Momentálne mám na konte 964 odohraných ligových zápasov, no mojím snom je 1 000. Keďže už bývam v Bratislave s priateľkou Martinou, rozhodol som sa, že odohrám túto sezónu v HC Bratislava, aby som si splnil predsavzatie,“ prezradil Jaro.

V tíme našiel aj spriaznené duše. „Dlho som sa nevidel so Stanom Gronom a teraz sme sa stretli. Rysuje sa aj príchod Petra Podhradského, inak sú tu mladí chalani. Vyzerá to na dobrú partiu, tak sa už teším,“ povedal Obšut.

Mrzí ho len, že po rozvode nevidí svoje deti častejšie. „Kristiána (12) mávam každý druhý víkend, ale Klaudiu (3) len 26 hodín mesačne. Pripadá mi to, akoby na Slovensku otcovia nemali žiadne práva, len povinnosti platiť. Na deti dávam 600 eur mesačne,“ prezradil Obšut pre Plus JEDEN DEŇ.

Nášho bývalého reprezentanta trápi ešte to, že po rozvode býva stále v jeho dome Miloš Říha (tréner Slovana), ktorý má aféru s Obšutovou bývalou manželkou. „Pripadá mi neskutočné, že keď si idem vyzdvihnúť syna, tak pán Říha je u mňa doma. Je to človek bez chrbtovej kosti. Ani dva roky po rozvode nie je totiž dom majetkovo vyrovnaný, a tak to idem riešiť súdnou cestou,“ dodal Jaro.

 
Autor: Iveta Weiszová 
 
Aplikácie 7 plus