FOTO Hossov spoluhráč sa zbavuje luxusného sídla: Prečo Kane predáva palác pri Niagarských vodopádoch?

11. januára 2017, 19:00
Tip redakcii

Elitný hokejista zámorskej NHL Patrick Kane (28) rieši v týchto dňoch aj súkromné záležitosti. Predáva totiž svoj dom v Buffale, ktorý sa nachádza len na skok od obľúbenej destinácie. A chcete vedieť, koľko si útočník za svoje sídlo pýta?

Pohľad na vilu Patricka Kanea.

Pohľad na vilu Patricka Kanea.

Autor: twitter

Spoluhráč Mariána Hossu z Chicaga Blackhawks sa rozhodol, že dom vo svojom rodnom meste, predá. Realitní makléri sa vilu s piatimi izbami a piatimi kúpeľňami, domčekom pre hostí, sa snažia predať za približne 3 milióny eur.

Zdá sa, že Kane rozumie nehnuteľnostiam, pretože si toto sídlo s malebným výhľadom na jazero Erie, kde nájdete aj svetoznáme Niagarské vodopády, pýta o viac ako tristotisíc eur viac ako doň investoval. Pred piatimi rokmi si totiž tento dom kúpil za niečo viac ako 2,5 milióna eur.

„Je to reálna cena a podobne v Buffale kúpite aj iné nehnuteľnosti,“ prezradil predávajúcu realitný maklér o Kanovej vile. „Dokonca už máme na tento dom aj záujemcu,“ dodal maklér, no sídlo je stále na predaj.

To, prečo sa Kane rozhodol predať útulné sídlo v malebnom prostredí, špičkový útočník neprezradil. Keďže však už v Chicagu začal desiatu sezónu a za luxusný apartmán v tomto meste v budove Donalda Trampa vysolil ďalšie státisíce eur, je pravdepodobné, že sa tam chce usadiť.

 
Autor: han 
 
Aplikácie 7 plus