Ich dom je na predaj! Exmanželka Hlinku odmietla stiahnuť inzerát

17. septembra 2014, 14:00
Tip redakcii

Pre ľudí hľadajúcich harmóniu a priestor. Tak znie slogan, na ktorý láka realitná kancelária ľudí uvažujúcich o kúpe domu v blízkosti Trenčína. Domu, v ktorom veľa harmónie nebolo a jeho majitelia sa rozviedli. Domu, ktorý patril zosnulému hokejistovi Mirovi Hlinkovi († 42) a jeho exmanželke. Stále je totiž na predaj!

DOM V ZAMAROVCIACH:  Je v ponuke realitnej  kancelárie.

DOM V ZAMAROVCIACH: Je v ponuke realitnej kancelárie.

Autor: Archív

Jedna z realitných spoločností má na svojej webovej stránke v ponuke dom, v ktorom kedysi býval Miro Hlinka s bývalou manželkou Miroslavou a ich deťmi Michalom (21) a Vanessou (13). Nachádza sa v Zamarovciach v blízkosti Trenčína. Zaujímalo nás, či je ponuka na predaj za 333-tisíc eur stále aktuálna.

„Bude tam prebiehať právne konanie, keďže jeden z majiteľov zomrel. Zatiaľ nám majiteľka povedala, nech sa to nechá v inzercii s tým, že dá vedieť, ako sa k tomu vyjadria právnici,“ dozvedeli sme sa v realitke.

Dodali, že v dome so šiestimi izbami sa momentálne nerobia žiadne obhliadky. Hlinkovci sa rozviedli v máji tohto roku, no majetkové pomery nemali vyriešené.

Miroslava s deťmi bývala v spomínanom dome v Zamarovciach, bývalý hokejista zas v podnájme v Banskej Bystrici.


Izba: Na stene visí dres s menom Hlinka.
Foto: Archív

V tamojšom hokejovom klube HC 05 pôsobil ako asistent trénera. V nedeľu sa rozhodol vziať si život, keď sa obesil. Okrem samotného domu je možnosť odkúpiť aj zariadenie za 20-tisíc eur.

„Ide o všetok nábytok, ktorý vidieť aj na fotkách,“ upresnili v realitnej kancelárii. V súčasnosti je teda predaj nemožný, ale „keď bude majiteľka v lepšom psychickom stave, mohli by sme sa o tom začať baviť,“ odkázala realitná agentka.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/tt 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Ich dom je na predaj! Exmanželka Hlinku odmietla stiahnuť inzerát
Plus JEDEN DEŇ/tt