Jágra chcú vidieť všetci: Na Floridu sa prišla pozrieť hviezda Hollywoodu

20. marec 2016, 14:15

Po nočnom zápase mali hokejisti Floridy hlavy v smútku. Výborne rozohraný duel s Detroitom nezvládli, keď v záverečnej tretine dostali tri góly a prehrali 3:5. Po stretnutí ich potešila aspoň prítomnosť veľkej hollywoodskej hviezdy v šatni panterov.

Kevin Spacey zavítal na zápas Floridy a od publika zožal poriadne ovácie.

Jaromíra Jágra a spol. prišiel podporiť priamo na tribúny oscarový herec Kevin Spacey, ktorý momentálne žiari v obľúbenom seriáli House of Cards z prostredia americkej politiky.

Spojenie Floridy Panthers s populárnym hercom nie je vôbec náhodné. Najlepší hráč mužstva v zápase môže nosiť mikinu s podobizňou hollywoodskej hviezdy. Jeho účasť na zápase s Detroitom bola avizovaná už dlhšie, na čo sa pripravil aj klub, ktorý fanúšikom rozdal 10-tisíc masiek s podobizňou amerického herca.

Keď sa Spaceyho tvár objavila na svetelnej tabuli, vyše 20-tisícov priaznivcov vo floridskej aréne zaburácalo a 56-ročného herca privítalo, ako sa patrí. Hokejistom bol po zbabranej záverečnej tretine v šatni pozdvihnúť náladu a povzbudiť ich do ďalších stretnutí.

„Po zápase nebola nálada v šatni úplne ideálna, ale ceníme si, že prišiel a podporil nás,“ povedal hráč Floridy Nick Bjugstad. Potešení z prítomnosti veľkého hereckého mena boli aj hokejisti Detroitu. „Bolo skvelé vidieť ho v hľadisku. Ľudia z toho šaleli. House of Cards síce nepozerám, ale som jeho veľký fanúšik,“ hovoril Dylan Larkin.

Za to jeho hviezdny spoluhráč Švéd Henrik Zetterberg si jeden z najpopulárnejších seriálov súčasnosti nenechá ujsť. „Akurát som v polovici štvrtej série. Bolo super vidieť pána prezidenta na tribúne,“ vyjadril sa Zetterberg. Vidieť, že má seriál napozeraný, pretože Spacey hrá skutočne amerického prezidenta. Známy herec si tak nevybral najšťastnejší zápas, ale aspoň videl gól nášho Tomáša Tatara na vlastné oči.

Autor: Pluska.sk/pm