Jánovi Lašákovi sa rozpadlo manželstvo: Je za tým tretia osoba?

03. júla 2015, 06:00
Tip redakcii

Hokejový majster sveta z Göteborgu Ján Lašák (36) a jeho manželka Andrea (37) pôsobili dlhé roky ako ideálny pár. Teraz však nastal zlom a ich manželstvo pravdepodobne ukončí rozvod. Čo sa vlastne stalo?

Ján Lašák priznal, že s manželkou sa v posledných rokoch odcudzili.

Ján Lašák priznal, že s manželkou sa v posledných rokoch odcudzili.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

Príbeh Lašákovcov pred rokmi vzbudil pozornosť verejnosti, keďže priznali, že sa zoznámili cez internet a ich vzťah patril medzi vzorové. Lašák je už dlhšie hokejovým svetobežníkom, a keďže pôsobil v rôznych kútoch sveta, rodina zostala žiť v Pardubiciach, kde pred pár sezónami patril slovenský gólman medzi opory.

V minulosti hrával aj KHL za ruský Chabarovsk a v súčasnosti skúsený brankár oblieka dres severočeského Liberca, kde tiež býva sám. „Ono to tak v živote už chodí, že niekedy si po čase prestanete rozumieť. Posledné roky sme boli dlhšie od seba, keďže som hrával v zahraničí, no a tak sme sa svojím spôsobom odcudzili,“ začal vysvetľovať Ján Lašák.

Jedným dychom však dodal, že aj v takejto ťažkej situácii sa vedia dohodnúť. „Ale nie je to až také dramatické. Napríklad aj teraz sme všetci na dovolenke vo Zvolene. Teda aj s manželkou a s deťmi. Janko a Lilien sú o našom chystanom rozvode oboznámení, vedia o ňom a pochopili to,“ doplnil brankár Liberca.

„Vychádzame s manželkou skvele, dokonca lepšie ako pred mesiacom, akoby z nás po tomto rozhodnutí niečo opadlo.“

Nahnevali ho nezmysly

O rozvode sa nehovorí ľahko nikomu a Lašákovci nie sú výnimkou. „Nechceli sme s tým ísť von, ale keďže sa množili anonymy a dokonca sa hovorilo o tretej osobe, čo sú absolútne nezmysly, tak sme sa rozhodli, že to teda zverejníme,“ uzavrel Ján Lašák.

Ako prvý priniesol informáciu o rozvode denník Nový Čas.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/iw 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Jánovi Lašákovi sa rozpadlo manželstvo: Je za tým tretia osoba?
Plus JEDEN DEŇ/iw