MS v hokeji 2017 - Slováci si spestrili šampionát oficiálnym fotením: Účesy, účesy, ach tie účesy! | Pluska.sk

Slováci si spestrili šampionát oficiálnym fotením: Účesy, účesy, ach tie účesy!

12. mája 2017, 19:00

Pozor, vyletí vtáčik! Hokejisti Slovenska pred piatkovým tréningom absolvovali oficiálne fotenie. Tradičné spestrenie na turnaji však niektorí hráči podcenili, keď si vlasy upravovali až priamo na ľade tesne pred fotením.

Slovenskí hokejisti majú za sebou aj oficiálne fotenie.

Slovenskí hokejisti majú za sebou aj oficiálne fotenie.

Autor: Ondrej Bobek, hokej.sk

Vlani sa na MS v Rusku vyznamenal Tomáš Jurčo, ktorý si géloval vlasy na striedačke a predtým bol takýmto expertom v národnom tíme aj Tomáš Tatar. V Kolíne to hráči nechali na poslednú chvíľu a účesy si formovali tesne pred záberom fotografa. 


"Nestihol som si pristrihnúť bradu ani upraviť vlasy, ale nebol som v tom sám, no verím, že to bude aj tak dobre vyzerať," usmieval sa obranca Adam Jánošík, a vtipne dodal: "Chýbali najväčší experti na tieto veci, Tomáš Jurčo s Tomášom Tatarom."
Ako posledný prišiel plochu tréningovej haly brankár Július Hudáček, ktorý takmer zmeškal fotenie. "To najlepšie na záver predsa," vtipne poznamenala jednotka slovenského tímu. Chýbal však asistent trénera Július Šupler, ktorý zostal na izbe. 

"Má teplotu, ale hádam ho na fotke dorobia vo "fotošope"," s úsmevom podotkol útočník Marcel Haščák, ktorý sa takisto vyhol gélovaniu: "Nebol na to čas, keďže sme boli vo vedľajšej hale. Tak som si vlasy upravil na ľade."

 
Autor: Z Kolína Milan Hanzel a Peter Odráška
 
 
 
Slováci si spestrili šampionát oficiálnym fotením: Účesy, účesy, ach tie účesy!
Z Kolína Milan Hanzel a Peter Odráška