MS v hokeji 2017 - Trapas organizátorov šampionátu chcú pripísať Slovákom: Môžu naši hokejisti za roztápajúci sa ľad? | Pluska.sk

Trapas organizátorov šampionátu chcú pripísať Slovákom: Môžu naši hokejisti za roztápajúci sa ľad?

21. mája 2017, 10:00

Hovorilo sa o tom ako o veľkom trapase organizátorov. Slovenských hokejistov postihli na majstrovstvách sveta v Kolíne až dvakrát problémy s ľadom. Všetko je napokon inak.

Za problémy s ľadom vraj môže ochranný olej.

Za problémy s ľadom vraj môže ochranný olej.

Autor: Ondrej Bobek

„Nechajú tam veľa vody, zamrzne to a sú tam hrbole,“ hovoril po debakli od Ruska 0:6 útočník Michel Miklík. „Vždy, keď prídeme po prvej tretine na ľad, je zlý. Je to hanba organizátorov, stáva sa to skoro každý zápas. Neviem, či majú zlú rolbu alebo je tu také teplo. Po celom ľade boli hrbole z pneumatík, Rusi hneď prišli s tým, že sa na tom absolútne nedá hrať,“ pritvrdil Mário Bližňák.

Hokejisti prileteli domov: Generálny manažér poslal vulgárny odkaz

PLUSMÁNIA DENNÍKA PLUS JEDEN DEŇ pokračuje i na online! Je tu DRUHÁ ŠANCA! Máš nálepku PLUSMÁNIE z dnešného dňa? Si stále v hre o 317 megacien na on-line každý deň!

Slovenskí hokejisti nehrajú na MS zadarmo. Koľko zarobia vás asi prekvapí

Golonka otvorene o nevydarenom šampionáte: Cíger stúpil do h*vna

Vysvetlenie a dôvody nekvalitného ľadu v zápasoch Slovenska proti Nemecku a Rusku sú však úplne iné a zdá sa, že organizátori sú v celom probléme nevinne. Takto celú vec okomentoval a zdôvodnil Franz Reindl, prezident organizačnej komisie.

Legenda naložila Slovanu: Mrzáci, prázdne hlavy a plné kontá. Ničíte slovenský hokej

Znechutený Cíger zvažuje radikálny krok: Kto sa vyhráža jeho rodine?

„Dôvody sú jednoduché. Hráči používali určitý druh ochranného oleja, ktorý potom vytváral problémy s ľadom. Bola to obyčajná chyba, za ktorú však nemôžeme nikoho viniť. Aspoň už teraz vieme, čo to spôsobovalo,“ vysvetlil Reindl.

Švehla popísal vzťahy v slovenskom hokeji priamo: Aj pre TOTO neprišli na šampionát hráči z NHL!

Viac športových tém na Pluska.sk:

 
Autor: po
 
 
 
Trapas organizátorov šampionátu chcú pripísať Slovákom: Môžu naši hokejisti za roztápajúci sa ľad?
po