Tatar sviatkoval na Slovensku

28. decembra 2011, 06:00
Tip redakcii

Kmeňový hráč Detroitu Tomáš Tatar (21), ktorý momentálne pôsobí na farme v tíme Grand Rapids, strávil vianočné sviatky v kruhu rodiny. Od klubu dostal päťdňové voľno a deň pred Štedrým večerom pricestoval na Slovensko. V batožine mal množstvo darčekov pre svojich najbližších. A čo najviac potešilo jeho?

Zbalený: Tomáš Tatar využil
krátke voľno a Vianoce strávil
s rodinou.

Zbalený: Tomáš Tatar využil krátke voľno a Vianoce strávil s rodinou.

Autor: TASR

Slovenský hokejista Tomáš Tatar prišiel sviatkovať do rodnej Dubnice na poslednú chvíľu. Ešte pred pár dňami ho totiž jeho klub Detroit povolal z farmárskeho B-tímu Grand Rapids do prvého mužstva a všetko nasvedčovalo tomu, že si v tomto ročníku premiérovo zahrá v NHL. Napokon sa tak nestalo a mohol si bukovať letenku domov. „Bolo to otvorené do poslednej chvíle. Keby som ostal v prvom tíme, určite nestrávim Vianoce na Slovensku,“ prezradil talentovaný slovenský útočník.

Prišiel na päť dní

Tatar priletel zo zámoria na viedenské letisko vo štvrtok ráno. „Náš klub Grand Rapids má v AHL voľno sedem dní, takže päť dní som mohol stráviť doma. Veľmi som sa tešil na svoju rodinu a kamarátov,“ pokračoval kmeňový hráč Detroitu, ktorý priniesol blízkym množstvo darčekov.

„Bolo ich dosť, našťastie nadváhu som nemal,“ zasmial sa Tomáš. A čo ho najviac potešilo? „Rezeň so zemiakovým šalátom. Na to som sa neskutočne tešil. A dostal som ešte množstvo voňaviek,“ prezradil slovenský hokejista, ktorý strávil Vianoce doma po dlhých štyroch rokoch. „Dva roky som už v zámorí a predtým som bol na svetovom šampionáte do 20 rokov,“ doplnil Tatar, ktorý dnes ráno odlieta späť za veľkú mláku. A kde strávi Silvestra? „V ten deň hráme zápas,“ dodal na záver.

 
Autor: PLUS Jeden deň/MARIÁN KORBEL 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Tatar sviatkoval na Slovensku
PLUS Jeden deň/MARIÁN KORBEL