Tibor Višňovský o konci hokejovej kariéry svojho brata Ľubomíra: Je to absolútna hlúposť!

21. januára 2010, 11:00
Tip redakcii

Nie je to také horúce, ako sa zdá. Slovenský hokejista Ľubomír Višňovský (33) má síce po posledných zlých výsledkoch jeho E d m o n t o n u v NHL chuť zavesiť korčule na klinec, no v dohľadnom čase sa to vraj určite nechystá urobiť.

Ľ. Višňovský

Ľ. Višňovský

Autor: Plus JEDEN DEŇ

Správu o tom, že jeden z najlepších obrancov spod Tatier uvažuje o konci kariéry, priniesli pred pár dňami české médiá. „To je absolútna hlúposť! Som s ním v kontakte takmer každý deň, viem, že po posledných prehrách Edmontonu je z hokeja frustrovaný. Určite však nemyslel vážne, že uvažuje nad koncom kariéry,“ presvedčene povedal starší brat Ľuba Višňovského Tibor, kapitán extraligovej Skalice.

Snaží sa ho podporiť

Olejári sú momentálne druhým najslabším tímom NHL. Na dno tabuľky ich zosunuli najmä výsledky posledných 16 zápasov, z ktorých sa im podarilo zvíťaziť iba raz. „Viem, že Ľubo sa teraz nesmierne trápi a na nálade mu určite nepridáva ani fakt, že tréner Pat Quinn nemá Európanov príliš v láske,“ dodal Tibor Višňovský, ktorý sa tak ako Ľubova priateľka snaží aspoň slovne počas telefonátov brata psychicky podporiť.

ANDREJ SMATANA

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Tibor Višňovský o konci hokejovej kariéry svojho brata Ľubomíra: Je to absolútna hlúposť!
Plus JEDEN DEŇ