Ostrá hádka na tlačovke: Říha si to rozdal s trénerom CSKA!

25. februára 2016, 22:35
Tip redakcii

Po treťom zápase štvrťfinálovej série medzi Slovanom a CSKA Moskva (1:2) došlo na pozápasovej tlačovke k ostrej výmene názorov trénerov z oboch táborov. Miloš Říha si nedal skákať po hlave od Dmitrija Kvartalnova po incidente, ktorý sa odohral ešte v hlavnom meste Ruska.

Miloš Říha mal s trénerom CSKA po zápase vzájomnú slovnú výmenu k udalostiam z Moskvy.

Miloš Říha mal s trénerom CSKA po zápase vzájomnú slovnú výmenu k udalostiam z Moskvy.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

Hráčom Slovana nebolo v pondelok umožnené sledovať tréning ich súpera, pretože hokejistov slovenského celku zavreli v šatni, keď okolo dverí omotali reťaz a pred ne ešte postavili policajta, ktorý mal na „belasých“ dohliadať.

Hlavný lodivod CSKA to po zápase v Bratislave obhajoval tým, že jeho mužstvo malo uzatvorený tréning. „Nevidím v tom žiaden problém, my sme mali zatvorený tréning. Robia to aj iné tímy, myslím si, že je to normálne. Či si myslíte, že nie? Ja som nedal žiaden príkaz, aby uzavreli pre Slovan arénu,“ bránil sa na tlačovke po jednej z otázok Kvartalnov.

To nenechalo Miloša Říhu chladným a okamžite sa na svojho oponenta osočil. So svojím mužstvom sa v uzavretej šatni stráženej policajnými zložkami cítil ako vo väzení.

„Stačilo povedať, že si neželáme vašu prítomnosť na tréningu a rešpektovali by sme to. Určite nie je normálne, že vás nepustia nikam a stojíte za reťazou ako v base,“ penil český tréner Slovana.

Hádka medzi oboma koučmi pokračovala ešte niekoľko sekúnd. Kvartalnov sa bránil zubami-nechtami a tvrdil, že tento incident výsledok stretnutia neovplyvnil, na čo prikývol aj Říha, no rozčarovanie z jeho tváre bolo značne čitateľné.

„Každý to môže brať, ako chce. Ja som žiaden príkaz nedal. Môžem povedať len to, že náš tréning bol zatvorený,“ dodal tréner armádneho klubu na záver ostrej výmeny názorov. Každopádne si o správaní ruského celku môžete sami utvoriť názor. Ako keby nestačilo, že tím okolo Alexandra Radulova tlačia do ďalších vyraďovacích bojov aj rozhodcovia.

 
Autor: Pluska.sk/Peter Marko 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Ostrá hádka na tlačovke: Říha si to rozdal s trénerom CSKA!
Pluska.sk/Peter Marko