Raper na ľade: Trenčan Holenda vytiahol na play off nový účes

12. marca 2016, 10:00
Tip redakcii

Už sa stalo neodmysliteľnou súčasťou play-off, že hokejisti dodržiavajú všakovaké rituály. Najčastejšie sú to brady, fúzy či rôzne frizúry. Hokejisti Dukly Trenčín sa vo štvrťfinále stretnú so susedom v tabuľke, s Banskou Bystricou. A pocestujú tam poriadne zmenení.

Niektorí spoluhráči Matúša Holendu sú z jeho vlasov zhrození, iným sa páči.

Niektorí spoluhráči Matúša Holendu sú z jeho vlasov zhrození, iným sa páči.

Autor: Archív

Nie všetci však majú odvahu podstúpiť niečo poriadne šialené. Starší hráči, ktorí už majú čo-to za sebou, zostávajú verní dlhej brade. „Nemám ešte veľkú, naposledy som sa holil v utorok, takže musí narásť,“ povedal nám ostrieľaný útočník Tibor Melichárek. Zahral sa aj na proroka a hneď vysvetlil, kto zo série postúpi.

„Je pravda, že začiatok súťaže sme mali lepší. V závere sme nepodávali stabilné výkony, hrali sme ako na hojdačke. Navyše so Skalicou nám odrátali najviac bodov a preto sme napokon skončili na piatom mieste. Vo štvrťfinále sme natrafili na Banskú Bystricu a po vlaňajšku si dáme repete. Nebude to prechádzka rajskou záhradou, ale boj od prvej minúty. Bude to vyrovnané, ale postúpime, vyhráme 4:2 na zápasy. Ďalej tak pôjdeme my z piateho a nie Bystrica zo štvrtého miesta. V zostávajúcich štvrťfinálových dvojiciach postúpi lepšie postavený v tabuľke,“ zatipoval si.


Hokejistu inšpiroval účesom raper Pil C.
Foto: archív

Čiernou ovcou v kádri Dukly je momentálne mladý obranca Matúš Holenda, ktorý prekvapil kabínu svojím účesom. „My mladší sme o čosi odvážnejší. Treba vyskúšať, čo sa dá. Už dlhšie som si dal rásť vlasy. Mám ich dlhé asi 12 centimetrov, ale to nestačilo. Tak som si dal ďalšie prirobiť, aby sa mi dali zapliesť vrkoče. V nich mám červeno-žlté gumičky. Inšpiroval ma raper Pil C. Niektorí chalani boli v kabíne zhrození, iným sa to páčilo,“ vysvetlil Holenda.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Iveta Weiszová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Raper na ľade: Trenčan Holenda vytiahol na play off nový účes
Plus JEDEN DEŇ/Iveta Weiszová