Říha má po podpise zmluvy hlavu v smútku: Trápia ho hráči

23. marca 2016, 14:00
Tip redakcii

Po podpise novej zmluvy prehovoril. Český tréner hokejového Slovana Miloš Říha (57) načrtol ďalšie kroky v tíme belasých. Aký osud čaká hráčov v lete?

Miloš Říha sa bude musieť poobzerať po nových posilách.

Miloš Říha sa bude musieť poobzerať po nových posilách.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

Dva roky, presne taký dlhý je kontrakt kouča Miloša Říhu s bratislavským klubom, ktorý účinkuje v Kontinentálnej hokejovej lige. „Páči sa mi tu, mal by som záujem pôsobiť v Slovane aj naďalej. Rokovania boli jednoznačné a myslím, že pomerne rýchlo sme sa dohodli. Nechceli sme robiť zmluvu na sezónu a ani extrémne dlhú, dva roky boli pre obe strany optimálnym riešením,“ povedal pre oficiálnu web stránku tímu Miloš Říha.

Na dovolenke ešte nebol

Tréner belasých má už v hlave aj predbežný plán na leto, jeho zverenci by mohli odohrať prípravné zápasy s brnenskou Kometou i pražskou Spartou. Zároveň je v hre účasť na kvalitne obsadenom turnaji v Třinci a sústredenie v zahraničí. Otázne zostáva, kto z hokejistov na týchto previerkach bude.

„Sezóna vyšla celému mančaftu dobre, jednotliví hráči tak svojimi výkonmi zaujali popredné kluby či už v KHL, ale tiež v iných európskych ligách. Z toho dôvodu bude niektorých z nich náročné v tíme udržať. Iným hokejistom zase končia zmluvy,“ konštatoval Říha. Oddychovať ešte nestihol. „Zatiaľ som na dovolenke nebol.“

 
Autor: Pluska.sk/tak 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Říha má po podpise zmluvy hlavu v smútku: Trápia ho hráči
Pluska.sk/tak