Tatar vymenil hokej za futbal: Stretol veľkú hviezdu a bol svedkom bláznivého zápasu!

12. augusta 2017, 20:00
Tip redakcii

Ten, kto nevidel, môže ľutovať. O veľkolepý štart nového ročníka anglickej Premier League sa v piatok postaral londýnsky Arsenal a Leicester City (4:3). V divokom zápase padlo až 7 gólov, keď sa z víťazstva nakoniec tešili „kanonieri“. Túto šou si priamo v hľadisku Emirates Stadium vychutnal hviezdny slovenský hokejista Tomáš Tatar (26) a brankár HC Slovan Bratislava Jaroslav Janus (27).

Tatarovi a spol. spravil po zápase Petr Čech obhliadku štadióna.

Tatarovi a spol. spravil po zápase Petr Čech obhliadku štadióna.

Autor: Instagram Tomáš Tatar

Futbalové divadlo, ktoré videli fanúšikovia na štadióne Arsenalu sa nedá nazvať inak, ako reklama na Premier League. Sedem gólov hneď v úvodnom zápase svedčí o tom, že anglická liga patrí k najlepším futbalovým súťažiam na svete. V hľadisku vypredaného 60-tisícového štadióna sa nachádzalo množstvo zaujímavých a známych osobností.

Napríklad čilská hviezda Alexis Sanchéz, ktorý svojmu mužstvu pre zranenie nemohol pomôcť. Vedeli ste, že sme v ňom mali aj slovenské zastúpenie? A nie hocijaké. Na Emirates Stadium zavítali slovenskí hokejisti Tomáš Tatar a Jaroslav Janus spoločne s českým brankárom Petrom Mrázkom. Spolu s ďalšími kamarátmi odetí do farieb Arsenalu fandili a netrpezlivo čakali, ako zápas dopadne.

Najmä Tatar je známy tým, že počas voľna, ktoré sa mu naskytne počas a po sezóne v NHL, sa veľmi rád vyberie na futbalové zápasy. Tentoraz si vybral Londýn. Musel byť príjemne šokovaný, čo sa im pošťastilo. Na tribúne sa stretli s hviezdnym obrancom Arsenalu Laurentom Koscielnym, ktorý pre zranenie nemohol zasiahnuť do zápasu. 

Po zápase im navyše sprievodcu spravil samotný Petr Čech, ktorý oblieka dres Arsenalu už tretiu sezónu. Práve legendárny brankár hokejovým hviezdam zaobstaral lístky na zápas a po divokom priebehu a siedmich góloch nikto z nich nemôže ľutovať. 

 
Autor: lum 
 
Aplikácie 7 plus