VIDEO Fínsky supertalent ostal nehybne ležať na ľade! Laineho náraz zabolí aj vás

08. januára 2017, 12:30

Vitaj v NHL! Hviezdny supertalent Patrik Laine nebude v dobrom spomínať na nočný zápas na ľade Buffala. Fínsky strelec schytal na začiatku tretej tretiny povestný „strom“ a z ľadu sa útočník Winnipegu Jets zviechal len veľmi ťažko.

Patrik Laine zápas v Buffale po tvrdom bodyčeku nedohral.

Buffalo otočilo v poslednej tretine duel s Winnipegom z 1:3 na 4:3, keď o víťazstve rozhodol kapitán Brian Gionta. Zápas nedohral elitný nováčik Jets Patrik Laine, ktorého v úvode tretej tretiny v strednom pásme tvrdo zrazil na ľad obranca Jake McCabe.

Fínsky mladík ostal na ľade ležať a odišiel s problémami až za pomoci lekára. "Nemáme zatiaľ informácie o jeho stave," povedal pre nhl.com tréner Winnipegu Paul Maurice. Laine si v strednom pásme s hlavou dole preberal puk, keď do neho McCabe vrazil.

"Nemám problém s tým bodyčekom. Zrazili sa tvárou v tvár," dodal Maurice. McCabe za svoj zákrok nedostal žiadny trest. Na ľade sa po tomto zákroku strhla mela. V drese Jets stále chýbal dlhodobo zranený slovenský útočník Marko Daňo.