VIDEO Páni, pozor, teraz sa bijeme my! Hokejistky sa mastili po vzore NHL

11. januára 2017, 14:00
Tip redakcii

A, že ženský hokej je bezkontaktný! Z tohto omylu nás vyviedli hráčky poľskej a dánskej reprezentácie do 18 rokov na MS I. divízie skupiny B. Po záverečnej siréne sa do seba spustili ako zmyslov zbavené a tĺkli sa hlava-nehlava.

Poľka sa s Dánkami mlátili hlava-nehlava.

Poľka sa s Dánkami mlátili hlava-nehlava.

Autor: Youtube

To, čo sa udialo po medzištátnom stretnutí Poľska s Dánskom, nečakal ani ten najväčší vyznávač pästných súbojov v hokeji. Domáce hráčky len ťažko znášali prehru 0:2 so Severankami a dali im to aj pocítiť na vlastnej koži. Pri hromadnej bitke totiž použili päste a svojim súperkám naložili. Keď nie v góloch, uskromnili sa aj s bitkou.

Duel, ktorý sa hral v Katoviciach, kde prebieha turnaj svetového šampionátu do 18 rokov zaradený do I. divízie a skupiny B, mal nechutnú dohru. Kým Dánky si nenechali brnkťa po nose, Poľky to prehnali ešte viac. Až štyri sa pustili do dvoch protihráčok.

„Dievčatá odohrali svoj najlepší zápas za poslednú dobu a málo chýbalo, aby sme favoritky prekvapili, no nestalo sa. Na ľade sa potom dostavili emócie,“ opísal bitku pre www.fakt.pl kouč Poľska Gregory Klich. Tá netrvala dlho, no nemusela vôbec. To by však sa museli do nej aktívnejšie zapojiť aj rozhodcovia, ktorí nechali sa mladé tínedžerky zbytočne mastiť.

 
Autor: han 
 
Aplikácie 7 plus