VIDEO: Rozhodcovia v NHL sa „zaskveli“. Jágr možno príde o milióny

02. marca 2016, 00:01
Tip redakcii

Rozhodcovia v najprestížnejšej hokejovej lige si toto určite nedajú za klobúk. V zápase Floridy Panthers s Colombusom Blue Jackets (3:4pp) neuznali asistenciu Jaromírovi Jágrovi. V tejto fáze súťaž však nie je asistencia ako asistencia.

Český hokejista Jaromír Jágr mohol mať o bod viac.

Český hokejista Jaromír Jágr mohol mať o bod viac.

Autor: TASR

Hviezdny Čech sa cez víkend dostal na historické tretie miesto v počte gólov v NHL, keď zaznamenal už 744 zásahov. Na bronzovej pozícii prekonal legendárneho Gordieho Howa a dýcha mu na krk už aj v počte bodov. Na prekonanie mu treba už len tri zápisy do individuálnych štatistík.

Mohli byť z toho dokonca už len dve, ale rozhodcovia v Colombuse mu jednu nepripísali za podieľanie sa na góle Vincenta Trochecka. Možno jedna asistencia hore dole, ale Jágr naháňa každý bod. V zmluve má totiž klauzulu, ktorá mu zaručuje bonus podľa sport.tn.nova.cz 2,5 milióna českých korún, ak nazbiera v sezóne 60 bodov. V posledných 20 zápasoch potrebuje pridať na konto ešte štrnásť. Na druhej strane možno Jágr tie peniaze nepotrebuje, ale predstava, že mu tučný balík odpálil rozhodcovia je na zožratie.

 
Autor: Pluska.sk/mtr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
VIDEO: Rozhodcovia v NHL sa „zaskveli“. Jágr možno príde o milióny
Pluska.sk/mtr