MS v hokeji 2017 - FOTO Výsmech slovenskému hokeju, aký nemá obdobu: Ako si to mohol niekto dovoliť? | Pluska.sk

FOTO Výsmech slovenskému hokeju, aký nemá obdobu: Ako si to mohol niekto dovoliť?

27. apríla 2017, 13:00

Slovenská hokejová reprezentácia je opäť raz na smiech. Nie je to pre to, že by mala neuspokojivé výsledky, ale hlasno sa skloňuje skladanie kádra na hokejový svetový šampionát. Tréner Zdeno Cíger si už totiž vypočul ospravedlnení z NHL i iných súťaží viac než dosť a pri skladaní tímu nemohol teda počítať s najlepšími hráčmi spod Tatier.

Fanúšikovia hľadajú reprezentantov už aj cez inzerát.

Fanúšikovia hľadajú reprezentantov už aj cez inzerát.

Autor: TASR

Končiace sa zmluvy, únava, zranenia a mnoho ďalších výhovoriek sa podpísalo pod to, že Slováci budú prvýkrát na svetom šampionáte bez hráča z najlepšej hokejovejsúťaže sveta. Slovenskí fanúšikovia sú z toho frustrovaní rovnako, ak nie viac, ako samotný realizačný tím reprezentácie.

„Bohužiaľ, je to ich slobodné rozhodnutie a ja sa tomu musím prispôsobiť. Musím využiť hráčov, ktorých mám k dispozícii,“ reaguje na túto situáciu kouč národného výberu. Vo fanúšikovskej obci sa skloňuje aj slovo pokračujúceho bojkotu, veď ak by sme spočítali všetky odmietnutia, tak by sme možno vyskladali kompletný a hlavne kvalitný káder.

Nikto sa teda nemôže čudovať, že internet sa už aj baví na tejto tragickej situácii. Dokonca sa na webstránkach objavil inzerát, ktorý hľadá hráčov pre dres s dvojkrížom na hrudi. „Hľadáme ochotných ľudí, ktorí Nás prídu reprezentovať na MS2017 v ľadovom hokeji. Prax - odohrané minimálne 3 sezóny v NHL na PS4. Jediná podmienka - nesmiete byť unavený alebo sa báť zranenia. V prípade záujmu ma kontaktuje mailom na nie.som.unaveny@gmail.com,“ znie inzerát. Koľko odvážlivcov sa zatiaľ prihlásilo, tak to zatiaľ inzertný portál nezverejnil.

Čítajte viac

 
Autor: spo
 
 
 
FOTO Výsmech slovenskému hokeju, aký nemá obdobu: Ako si to mohol niekto dovoliť?
spo