Občerstvenie na krasokorčuliarskych ME: Pripravte si plnú peňaženku

29. januára 2016, 11:00
Tip redakcii

Fanúšikov na veľkých športových podujatiach zaujímajú okrem výkonov ich favoritov aj ceny jedla či nápojov. Na európskom šampionáte krasokorčuliarov v Bratislave dáte za pivo 2 eurá, no za hot dog prijateľných 1,50.

Koľko zaplatia fanúšikovia za občerstvenie?

Koľko zaplatia fanúšikovia za občerstvenie?

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

Pre slovenské peňaženky sú niektoré ceny občerstvenia určite vyššie. Treba však priznať, že na rovnakých akciách v zahraničí sa naši fanúšikovia stretávajú s oveľa väčšími „pálkami“. Pred piatimi rokmi na svetovom šampionáte hokejistov v Bratislave stálo na porovnanie pivo 1,80, v Nemecku na MS však zaň divák zaplatil až 7 eur.


Z tejto ponuky si môžete vybrať v jednom z bufetov.
Foto: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

Diváci na Štadióne Ondreja Nepelu sa na ceny veľmi nesťažujú, skôr na ponuku. „Fanúšikovia by chceli jedlá ako v reštaurácii, prekáža im, že máme všetko s pečivom, či už rezeň, cigánsku, alebo zapečenú bagetu,“ prezradila nám predavačka Eva.

„My sme však bufet, takže táto ponuka je logická. Slovenským divákom sa možno ceny zdajú trochu vyššie, ale občerstvenie si doprajú,“ dodala. Na zimáku si môžete dať kuraciu cigánsku, zapečenú bagetu, vyprážaný rezeň, ale aj grécky šalát. Nechýbajú ani tradičné slovenské horalky, za jednu však zaplatíte až 1,50.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/spo 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Občerstvenie na krasokorčuliarskych ME: Pripravte si plnú peňaženku
Plus JEDEN DEŇ/spo