Paris Hilton: Zamilovala sa do svojho jazdca

08. júna 2011, 11:00
Tip redakcii

Na Veľkej cene Barcelony GP sme boli svedkami divokých pádov a veľkých výkonov najväčších motocyklový h hviezd Lorenza a Stonera. No napokon to nebol ani jeden z nich, po kom fanúšikovia či novinári v cieli doslova horeli od vzrušenia. Dôvod? V depe svojho tímu sa totiž objavila sexi milionárka Paris Hilton.

Paris
Hilton sa novinárom
predviedla na
úspešnom
motocykli.

Paris Hilton sa novinárom predviedla na úspešnom motocykli.

Autor: Sita

„Boli to moje prvé preteky. Je to niečo úžasné. Motorky sú ako ja, sexi a vášnivé. Som taká nadšená,“ povedala Paris, ktorá si práve v Španielsku premiérovo naživo vychutnávala jazdu svojho tímu Blusens od Paris Hilton. Práve pre jej prítomnosť bolo na VC horúcejšie nielen na trati, ale aj v depe.

Paris preteky kategórie do 125 cc sledovala v cieľovej rovinke a bola celý čas na očiach fanúšikom i pretekárom. Práve tento moment zrejme poriadne rozpálil iba šestnásťročného talentovaného jazdca Mavericka Vinalesa.

Vyjazdil jej špičku

Mladý pretekár sa pred svojou majiteľkou totiž predviedol skvelou stíhacou jazdou a vytiahol to až na druhé miesto. Vďaka predchádzajúcemu víťazstvu na VC vo Francúzsku sa zaradil tím Paris Hilton medzi absolútnu špičku. Nečudo, že krásna majiteľka ho v cieli od radosti vystískala a vybozkávala. „Milujem ho. On je môj miláčik!“ vyhlásila Paris Hilton, ktorá po VC pre svojho milovaného usporiadala afterparty.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/JOZEF ŠATARA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Paris Hilton: Zamilovala sa do svojho jazdca
Plus JEDEN DEŇ/JOZEF ŠATARA