Matoška s fanklubom oslavovali v garáži

20. januára 2011, 10:08
Tip redakcii

Júj, bolo že to radosti! Slovenský hrdina Rely Dakar Radek Matoška (39) sa konečne ocitol v náručí svojej manželky Zuzky v rodnej Považskej Bystrici. Úspešné dobrodružstvo nášho pretekára, ktorý skončil na konečnom 34. mieste, zapíjali najbližší kamaráti, priatelia a rodina do skorých ranných rodín.

Manželka
Zuzana vystískala
Matošku.

Manželka Zuzana vystískala Matošku.

Autor: TOMÁŠ KREMENÍK

Nechýbalo šampanské, štamperlíky s hruškovicou, tanec i spev. „Užívali sme si to naplno,“ prezradil nám jeden z členov Matoškovho tímu, Tomáš. Ten nášmu denníku včera exkluzívne ukázal, ako náš jediný Slovák, ktorý tento rok prišiel do cieľa slávnej rely, oslavoval.

„Včera patrila Považská Bystrica iba Radkovi. Pripravili sme mu ohňostroj. Následne sme sa premiestnili do garáže nášho tímu, kde sme to potiahli skoro do rána,“ pridal Tomáš. Misia splnená Najsilnejším momentom Matoškových osláv bol bezpochyby ten, keď sa Radkova manželka ocitla v náručí svojho milého.

„Úlohu som splnil. Ocina som doviedol domov zdravého a živého,“ dodal hrdo syn Filip. Svojho tatka sprevádzal na ceste domov už z letiska Schwechat, kde v utorok dopoludnia priletel okrem Radka Matošku aj Štefan Svitko.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/JOZEF ŠATARA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Matoška s fanklubom oslavovali v garáži
Plus JEDEN DEŇ/JOZEF ŠATARA