Béreš ml. s Müllerom sa stali majstrami Slovenska

17. októbra 2010, 22:02
Tip redakcii

Tím Styllex motorsport si do svojej zbierky absolútnych majstrov Slovenska pripísal už v poradí siedme prvenstvo. Posádka Jozef Béreš ml. - Róbert Müller, ktorá v rámci M-SR 2010 absolvovala celkovo 10 podujatí, získala na vozidle Škoda Fabia S2000 titul tohtoročných absolútnych slovenských šampiónov v rely ako aj primát v rely v kategórii S2000.

Na snímke Jozef Béreš ml.

Na snímke Jozef Béreš ml.

Autor: TASR

"Zmena vozidla na ŠKODA Fabia S2000 sa ukázala ako správna voľba. Stabilne sme bodovali na každej súťaži majstrovstiev Slovenska. Rozhodujúcim však bol dosiahnutý výsledok na domácej súťaži Rally Košice, kde Béreš ml. s Müllerom urobili rozhodujúci krok k obhajobe titulu absolútnych majstrov Slovenska. V mene celého tímu ďakujem všetkým priaznivcom, partnerom i priateľom za podporu počas celej sezóny," povedal manažér Styllex motorsport Michal Koči.

Prvenstvo v kategórii Junior dosiahla aj ďalšia posádka tímu Styllex motorsport Martin Koči - Imrich Ferencz. V rámci M-SR 2010 v kategórii Junior štartovali ako prvá a jediná posádka na vozidle Škoda Fabia 1.4.

 
Autor: SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Béreš ml. s Müllerom sa stali majstrami Slovenska
SITA