Biatlonistka Nasťa Kuzminová si to po fiasku žehlila u fanúšikov: Veľmi na to bolí!

20. marca 2017, 15:00
Tip redakcii

Čierna bodka na záver. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová ukončila sezónu hrozivým výsledkom, keď v šprinte obsadila až 78. miesto. Za tento výkon sa potrebovala svojim fanúšikom ospravedlniť a učinila tak na sociálnej sieti. Klobúk dole za to!

Kuzminová dala za sezónou nevydarenú bodku.

Kuzminová dala za sezónou nevydarenú bodku.

Autor: TASR

Dvojnásobná olympijská medailista naskočila do Svetového pohára po tehotenstve a počínala si statočne. V konečnom zúčtovaní obsadila 40. priečku, no zažiarila šiestym miestom v pretekoch v Pokljuke. Záver SP ju však nezastihol v najlepšej pohode, keď v nórskom Holmenkollene uzatvárala štartové pole.

Anastasia vyrazila na trať s číslom 52, čo znamenalo aj horšie podmienky s upraveným snehom. Horšie to však bolo na strelnici, na ktorej sa Nasťa poriadne potrápila na „ležke“, keď trafila len jeden terč. To sa v šprinte už nedá dohnať, preto tá hrozivá pozícia v cieli.

„Ten šprint bol veľkým sklamaním. Mrzí ma taká škaredá bodka na konci sezóny. Takéto preteky sa veľmi ťažko analyzujú a ešte dlho bolia,“ napísala Kuzminová na svojo oficiálnom facebookovom profile.

„Akurát som sa dostávala do formy a pretekanie mi chutilo. Ten zážitok na strelnici som vám dopriala nechtiac. Mrzí ma to. Musím to opraviť a mám na to osem mesiacov pred začiatkom olympijskej sezóny,“ dopísala Nasťa, ktorej za tento status patrí obrovský obdiv.

 
Autor: han 
 
Aplikácie 7 plus