FOTO Brazílska skatebordistka sa chystá na olympiádu: Toto sú najkrajšie prsia vo svete športu!

23. augusta 2017, 22:00
Tip redakcii

Na olympiáde v Tokiu 2022 bude poriadne horúco. Do programu hier sa totiž dostal už aj skateboarding a vybojovať si premiérové zlato sa chystá aj Brazílčanka Leticia Bufoniová (24), ktorá nosí aj neoficiálny titul „najkrajšie prsia vo svete športu“.

Letícia Bufoniová má vraj najkrajšie prsia vo svete športu.

Letícia Bufoniová má vraj najkrajšie prsia vo svete športu.

Autor: Facebook

Kým ženy v Brazílií snívajú stať sa profesionálnymi futbalistkami či karnevalovými tanečnicami, tak Leticia mala od mala iný sen – preraziť v skateboardingu. No nerodil sa ľahko. „Začala som s tým, keď som mala deväť rokov, ale môj otec nebol veľmi nadšený. Veď som bolo jedno dievča medzi desiatimi chlapcami z ulice. Otec mi zobral dosku a zlomil ju pred mojimi očami. Na druhý deň som ju vymenila za novu a jazdila ďalej,“ porozprávala o svojom detstve pre ESPN rodáčka zo Sao Paula.

Pre ESPN neposkytla len rozhovor, ale v roku 2015 sa zaradila medzi športovcov, ktorí sa nechali nafotiť v Adamovom rúchu. Na oestrofarebných fotografiách Bufoniova len svojím skateboardom a vlasmi zakrýva intímne partie svojho dokonalého tela. Presvedčiť sa môžete vo fotogalérii!

FOTO To sú ale rakety! Pozrite sa na najkrajšie svetové jednotky tenisovej histórie

Fuj, nechutné! Legendárny Buffon to už nevydržal: FOTO orálneho sexu z luxusnej jachty!

FOTO Známy tenista sa teda nezdá: Na pláži pretiahol slávnu sexi speváčku!

Najlepšie zarábajúci slovenskí športovci: Toho NAJ by ste ani vo sne neuhádli!

 
Autor: spo 
 
Aplikácie 7 plus