FOTO Krásna športová moderátorka smúti, muži šalejú! Tieto pikantnosti jej vyplienili z mobilu

11. januára 2017, 00:01
Tip redakcii

Talianska moderátorka športu Diletta Leotta (25) má hlavu v smútku. Do jej mobilu sa mal nabúrať hacker a dostať sa k jej intímnym snímkam či videám. Sexi kráska má z toho hlavu v smútku, no z fotiek sa tešia jej obdivovatelia. Ak k nim nepatríte, iste po zhliadnutí obrázkov zmeníte názor.

Krásna moderátorka si nabudúce rozmyslí, čo dá na internet.

Krásna moderátorka si nabudúce rozmyslí, čo dá na internet.

Autor: Instagram

Súkromie každého používateľa mobilu je v dnešnej dobe veľmi citlivou témou. Hlavne vtedy, keď radi zdieľate svoje súkromie na sociálnych sieťach. Lenže, ak si robíte fotky len pre vlastné použitie a niekto sa vám „nabúra“ do telefónu, prídete nielen o ilúzie, ale aj dôstojnosť. Tak nejako prežíva vyplienenie mobilu známa Talianka stanice Sky Sports.

Podľa jej slov sa do jej mobilu „dostali“ hackeri a odcudzili súkromné albumy, ktoré mal vidieť len ten, kto si to od Diletty zaslúži. Nestalo sa tak a jej nahé snímky bujného poprsia si teraz môže pozrieť každý. „Je len pár fotiek, ktoré sú autentické,“ snaží sa odvrátiť ešte väčšiu potupu 25-ročná kráska.

„Najprv som bola silná a znášala to, že mi neustále zvonil telefón a pýtali sa ma na to. Po troch dňoch som však tomu podľahla. Tie snímky som neposielala nikomu a sú staršieho dátumu,“ bráni sa Diletta, ktorá ale neskôr využila túto skúsenosť na šírenie posolstva. „Tí, ktorým sa to stalo, nech nemajú pocit viny. Nerobili nič zlé,“ prezradila Diletta.

Zastal sa jej aj známy taliansky kanonier a rebel v jednej osobe, Mario Balotelli. „Každý má právo si so svojim telom robiť, čo len chce. A tí, ktorí to zneužijú, nech idú do ...“ vyhlásil Balotelli.

 
Autor: han 
 
Aplikácie 7 plus