FOTO Mayweather nachytaný s neznámou kráskou: Keď sa prevalilo jej meno, všetci ostali v šoku!

13. septembra 2017, 22:50
Tip redakcii

Posledné dievča najbohatšieho boxera Floyda Mayweathere? Keď sa pred pár dňami objavil „The Money“ v Beverly Hills po boku neznámej krásky. Ihne´d sa začalo pátranie, kto by obdarená sexica s tmavou pleťou mohla byť. A už to vie celý svet.

Mayweathera nachytali v Kalifornii so záhadnou kráskou.

Mayweathera nachytali v Kalifornii so záhadnou kráskou.

Autor: Facebook

Médiám sa podarilo vypátrať meno neznámej dievčiny, ktorá sa s Floydom prechádzala po slávnej časti Los Angeles. Milovníci striptízových klubov ihneď spoznali tanečnicu Red Rose La Cubana, ktorá je nekorunovanou „najlepšou striptérkou Ameriky“. Všetci dobre vieme, že Floyd striptizové kluby a ich zamestnankyne má veľmi rád.

Red Rose La Cubana je ženou krv a mlieko a preto má na Instagrame viac ako milión fanúšikov. Viac ako jej pekná tvárička priťahujú pozornosť veľké prsia a ešte väčší zadok. Či je novou priateľkou neporazeného boxera je veľmi otázne. Mayweather sa síce rád obklopuje peknými ženami, ale stretnutie s Red Rose mohlo mať aj pracovný charakter. Floyd totiž vlastní striptízový klub v Las Vegas, v ktorom oslavoval aj svoj posledný triumf nad Connorom McGregorom. Možno bola prsnatá kráska len na pracovnom pohovore...

FOTO Hackeri vykradli mobil Vonnovej: Zábery ako z porna, pýcha Tigera Woodsa vás šokuje!

FOTO Šokujúca premena Škrtela: Drsný imidž je preč. Pozrite, aký je z neho krásavec!

FOTO Nikto to nemal vidieť: Tenista odhalil prsia slávnej speváčky Scherzinger!

Gáborík sa v manželstve topí v problémoch: Honosná svadba a výlety po svete mu neprospeli!

 
Autor: mtr 
 
Aplikácie 7 plus