FOTO Najlepšia slovenská krasokorčuliarka pri bazéne: Pozrite na tie krivky!

20. mája 2017, 20:00
Tip redakcii

Slovensko má momentálne len jednu krasokorčuliarku, ktorá ho zastupuje na svetových fórach. Nicole Rajičová (21) však vyrastá a trénuje v USA. Teraz však už ma po vydarenej sezóne a dopriala si aj chvíle nič nerobenia pri bazéne. V plavkách vyzerá ešte lepšie ako na ľade.

Nicole Rajičová má za sebou úspešnú sezónu.

Nicole Rajičová má za sebou úspešnú sezónu.

Autor: Instagram

Na Majstrovstvách sveta v krasokorčuľovaní v Helsinkách 2017 sa Rajičovej podarilo skončiť na 17. mieste. Vybojovala tak pre Slovensko miestenku v súťaži žien na budúcoročných olympijských hrách. Práve Nicole je vážnou adeptkou na to, aby sa predstavila v Pjongčangu práve ona.

PLUSMÁNIA DENNÍKA PLUS JEDEN DEŇ pokračuje i na online! Je tu DRUHÁ ŠANCA! Máš nálepku PLUSMÁNIE z dnešného dňa? Si stále v hre o 317 megacien na on-line každý deň!

„Mám za sebou dobrú sezónu, teraz si kvalitne oddýchnem. Telo potrebuje odpočinok, no nebude to dlhá pauza. Pred novým ročníkom sa chcem posunúť po fyzickej stránke, čím by sa zlepšil aj prejav na ľade. Teraz chcem nacvičiť novú minimálne jednu jazdu, možno ich zmením obe,“ povedala po úspešnej voľnej jazde na konci marca Rajičová.

Čo povedala, to aj splnila. Už n začiatku mája si zavesila na sociálne siete fotografiu pri bazéne. Neskôr ju však z Instagramu zmazala.  Plavkách sa pochvália ešte raz a je vidno, že roky driny sa podpísali na jej ladných krivkách. „Konečne rozmŕzam,“ napísal k fotke z horúceho Mexika Nicole. No po stovkách hodín strávených na zimných štadiónoch sa jej ani nečudujeme.

 
Autor: mtr 
 
Aplikácie 7 plus