FOTO Sagan prichytený na dovolenke: Pozrite, kde si užíva luxus na jachte!

11. júla 2017, 09:55
Tip redakcii

Diskvalifikáciou sa už veľmi netrápi. Šiesta účasť na Tour de France sa pre Petra Sagan skončila už po piatej etape. Zaplietol sa v nej do pádu Marka Cavendisha a rozhodcovia ho potrestali tvrdou diskvalifikáciou. Voľný čas využíva na dovolenku s manželkou.

Peter Sagan si s manželkou užívajú v Taliansku.

Peter Sagan si s manželkou užívajú v Taliansku.

Autor: Profimedia.sk

„Cestujem na letisko, odkiaľ odlietam do Monaka za manželkou,“ prezradil po nemilosrdnej diskvalifikácii z Tour de France na Facebooku Peter Sagan. Lenže v luxusnom sídielku v Monte Carle sa dlho neohrial a s tehotnou manželkou vyrazil dovolenkovať. Zvedaví fotografi ho nachytali v talianskom Portofine, kde sa prechádzal s Katkou po uliciach a relaxoval na luxusnej jachte. Fotografie z neplánovanej dovolenky si môžete pozrieť vo fotogalérii! 

Náš cyklistický šampión nezvykne mať počas roka toľko voľného času, teraz ho nečakane dostal. Navyše je to pre rodinku Saganovcov nová situácia, keďže očakávajú prvého potomka. Bábätko by sa malo narodiť na jeseň a šťastní manželia sa na príchod už tešia.

Teraz si môžu užívať spoločné chvíle. Vybrali sa naozaj na romantické miesto, do malebného talianskeho letovisko, ktoré s obľubou vyhľadávajú milióny turistov. Ani to ich však neodradilo a rozhodli sa oddýchnuť si pri mori. Katka už svoje bruško neskrýva a vyzerá veľmi spokojne. Napriek nečakanému koncu na Tour má úsmev na tvári aj náš cyklista. Spoločné chvíle sú totiž na nezaplatenie.

Čítajte viac

 
Autor: mtr, lup 
 
Aplikácie 7 plus