Kamasová postúpila s výsledkom plus jeden, Woodsovej neteri sa nedarilo

21. júna 2013, 14:45
aktualizované 21. júna 2013, 21:20
Tip redakcii

Turnaj profesionálnych golfistiek Allianz Ladies Slovak Open pokračuje. V piatok sa predviedli Zuzana Kamasová aj Woodsova neter.

Na Táľoch sa majú diváci až do nedele naozaj čo pozerať.

Na Táľoch sa majú diváci až do nedele naozaj čo pozerať.

Autor: Peter Mišo, Plus JEDEN DEŇ

Na Táľoch v piatok pokračuje turnaj profesionálnych golfistiek Allianz Ladies Slovak Open. Medzi hráčkami svetového rangu sa nestratila ani naša jediná profíčka Zuzana Kamasová.

Aj keď jej štvrtok nevyšiel podľa predstáv, v piatok sa jej už darilo oveľa lepšie. „Idem do finále s výsledkom plus jeden a chcem to v sobotu a nedeľu rozbaliť naplno,“ hovorí Zuzana, ktorá hrala aj po boku netere najväčšej hviezdy mužského golfu Tigra Woodsa, Cheyenne.

Američanke sa až tak nedarilo a s výsledkom +11 nepostúpila do finálových dní. „Som na Slovensku prvýkrát a veľmi sa mi tu páči. Určite sa sem chcem o rok vrátiť,“ povedala Cheyenne.

Vlaňajšia víťazka Line Vedel

Najviac sa zatiaľ darí vlaňajšej víťazke z Dánska Line Vedel, ktorá sa dostala na 6 pod par ihriska.

Na druhom mieste je Francúzska Gwladys Nocera s rovnakým výsledkom a tretia je zatiaľ Austrálčanka Nikki Campbell s výsledkom 5 pod par.

Darilo sa Abrahámovej

Milo prekvapila slovenská amatérka Aneta Abrahámová, ktorá sa umiestnila najvyššie zo všetkých českých aj slovenských amatérok.

„Trochu ma mrzí, že som sa neudržala v hre o víkendové finále, možno o rok,“ povedala sympatická, len 17-ročná Slovenka. Celkovo zahrala po 2 dňoch výsledok + 11 a to stačilo len na delené 98. miesto. 

Ďalšie dve Slovenky skončili na konci štartového poľa. Katarína Chovancová sa s výsledkom +26 umiestnila na poslednom 118. mieste, Natáliu Hečkovú diskvalifikovali po prvom kole, keďže ho zahrala na +16 rán.

Darí sa českej profesionálke Kláre Spilkovej, ktorá je po 2. kole na delenom 13. mieste a s výsledkom -1 sa teší na víkendové finále.

 
Autor: Pluska.sk/pem 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Kamasová postúpila s výsledkom plus jeden, Woodsovej neteri sa nedarilo
Pluska.sk/pem