Ostrá kritika Rusov smerom k českým hokejistom: Pekne im naložili!

19. mája 2017, 19:00
Tip redakcii

Českí hokejisti skončili svoje pôsobenie na MS už vo štvrťfinále, keď podľahli Rusom 0:3. U našich susedov nepanuje nadšenie, keďže kouč Josef Jandač mal v tíme viacero hviezd z NHL a otvorene sa hovorilo o medaile. Olej do ohňa prilial aj ruský denník Sport Express, ktorý Čechom teda poriadne naložil.

Ruskí hokejisti mohli proti Čechom šetriť sily.

Ruskí hokejisti mohli proti Čechom šetriť sily.

Autor: TASR

Už pred duelom sa ozývala kritika od zbornej, ktorá sa musela sťahovať z Kolína do Paríža iba na jeden zápas. Rusom meškal vlak, no na ich výkone nebolo nič poznať. Komentátor zdupľoval, že na Jandačov tím toho veľa nebolo treba. „Český tím neukázal na turnaji nič výnimočné. Prehral s Kanadou i so Švajčiarmi. My sme však nezabudli na prehru z minulého roka z domácej pôdy, preto to bol pre nás atraktívny duel,“ píše sa v ruskom Sport Express.

PLUSMÁNIA DENNÍKA PLUS JEDEN DEŇ pokračuje i na online! Je tu DRUHÁ ŠANCA! Máš nálepku PLUSMÁNIE z dnešného dňa? Si stále v hre o 317 megacien na on-line každý deň!

Rusi rozhodli v presilovkách a zápas mali pod kontrolou. „Naši mohli hrať v pokoji a šetriť pot v horúcej hale,“ pridal komentátor. To najostrejšie si nechal na koniec. „Český tím na tomto turnaji dokázal otočiť v dueli s Fínmi skóre z 0:3 (Česi vyhrali 4:3 sn). Ako im to vôbec Fíni mohli dovoliť?“ pýta sa uštipačne ruský denník.

 
Autor: lup 
 
Aplikácie 7 plus