Syn svetoznámeho krasokorčuliara Pľuščenka je na roztrhanie: Týmito fotkami dobýva internet!

06. júna 2017, 13:00
Tip redakcii

Legendárny ruský krasokorčuliar Jevgenij Pľuščenko (34) si počas svojej bohatej kariéry získal srdcia mnohých a na svojom konte má nespočetne množstvo ocenení. Teraz však prišiel na pľac jeho syn Alexander (4), ktorý je už v tak mladom veku populárnejší ako jeho otec. Roztomilý minimodel rozpútal vďaka svojmu okúzľujúcemu výzoru na sociálnych sieťach ošiaľ.

Malý Alexander by akoby slávnemu otcovi z oka vypadol.

Malý Alexander by akoby slávnemu otcovi z oka vypadol.

Autor: Instagram

Malý Alexander by akoby slávnemu otcovi z oka vypadol. Má jeho výrazné črty. Taktiež sa môže pochváliť blonďavou hrivou. Krasokorčuliar však z neho aspoň nateraz nebude. Vybral si dráhu, po ktorej kráča jeho matka, ktorá je modelka. Treba podotknúť, že pri pohľade na malého Sašu si poviete, že je stelesnením roztomilosti.

Chlapček z modrými očami trhá rekordy na sociálnych sieťach. Vďaka jeho skutočne milému vzhľadu a pohľadu za milión je na roztrhanie. Vyhľadávajú ho fotografi z celého sveta a chcú s ním spolupracovať. 4-ročný chlapček má na sociálnej sieti Instagram neuveriteľný počet sledovateľov. Syna svetoznámeho Pľuščenka sleduje vyše 200-tisíc fanúšikov. O Alexandrov profil sa však pochopiteľne stará jeho mamina Yana.

Свежая пресса прилетела из Москвы 😎💣💣💣 @instylerussia ❤ @voguerussia 🔥

Príspevok, ktorý zdieľa Гном Гномыч (А. Плющенко) (@gnomgnomych),

Tá vybavuje minimodelovi spolupráce s prestížnymi ľudmi a podpisuje zmluvy pre módne kampane. Saša si iba v štyroch rokoch príde aj na veľké peniaze. Za tie si zlízla veľkú dávku kritiky práve Yana Rudkovskaya. Matka malého anjelika sa totiž vyjadrila, že zadarmo už fotiť a ani nakrúcať nebude, pretože už teraz je z neho veľká hviezda. Viac fotiek "veľkej hviezdy" si môžete pozrieť vo fotogalérii.

 
Autor: lum 
 
Aplikácie 7 plus