VIDEO Nepochopiteľná chyba kenskej bežkyne: Vlastnou vinou sa pripravila o medailu!

12. augusta 2017, 19:00
Tip redakcii

Majstrovstvá sveta v atletike v Londýne si píšu vlastnú históriu. Tentoraz sa však stali svedkom skutočne zaujímavého príbehu. Situáciu, ktorá spôsobila kenská bežkyňa Beatrice Chepkoechová sa len tak nevidí. V pretekoch na 3000 metrov spravila chybu, ktorá ju stála medailu. Na vtipnej situácii sa zaručene zasmejete. Jej však do smiechu príliš nebolo.

Beatrice Chepkoechová sa vlastnou chybou pripravila o možnú medailu.

Beatrice Chepkoechová sa vlastnou chybou pripravila o možnú medailu.

Autor: SITA

Chepkoechová patrila k favoritkám v behu žien na 3000 metrov cez prekážky. Kurióznou situáciou sa však sama pripravila o medailu. Diváci boli v nemom úžase, čo Beatrice vyviedla. Keňanka totiž zablúdila, keď zabudla zabočiť na prvú vodnú prekážku a bežala ďalej vo svojej dráhe.

Trapas, ktorý prekvapil zaplnené tribúny olympijského štadióna v Londýne, bol razom na svete. Kým sa atlétka zbadala, bolo neskoro. Musela sa totiž vrátiť. Niekoľko metrov bežala naspäť. Medzitým stratila príliš veľa času na to, aby dobehla svoje súperky.

Aj takéto nevídané príbehy prináša šport. Diváci sa na tomto momente zaručene zasmiali, no Chepkoechovej ostali len oči pre plač. Favoritka na celkový triumf však prekvapila svojou nezlomnosťou. Vzhľadom na jej prešľap obsadila konenčné štvrté miesto, čo sa dá označiť za malý zázrak.

 
Autor: lum 
 
Aplikácie 7 plus