VIDEO: Veronika Velez Zuzulová ukázala srdce. Veľké gesto pre deti

03. marca 2016, 13:00
Tip redakcii

Už za dva dni odštartujú preteky Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v Jasnej. Stredisko pod Chopkom lyžovaním žije už niekoľko dní. Dorazili všetky hviezdy a tréningy na zjazdovkách sú v plnom prúde.

Veronika Velez Zuzulová je pred pretekmi v Jasnej v značnej pohode.

Veronika Velez Zuzulová je pred pretekmi v Jasnej v značnej pohode.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay, TASR

Vo štvrtok už ma ranný tréning na snehu za sebou aj najväčšie slovenské želiezko v ohni Veronika Velez Zuzulová. Na svahu však nielen že pilne zdokonaľovala svoje lyžiarske schopnosti, ale našla si čas aj na fanúšikov. Keď uvidela za ohradou hŕstku detí s rodičmi, tak ani chvíľu neváhala a svoju spanilú jazdi prerušila. Šťastným deťom rozdávala podpisy na lyžiarske prilby, až kým všetky neodchádzali s obrovským úsmevom na tvári.

Veronika Velez-Zuzulová v Jasnej

V Jasnej už pomaly ale isto vypuklo lyžiarske šialenstvo. Hlavnou hviezdou počas tréningov je samozrejme naša slalomárka Veronika Velez-Zuzulová, ktorá neodmieta rozdávať zvedavým deťom podpisy priamo na prilby.#skijasna #vevasmileVIDEO: Plus JEDEN DEŇ/Z Jasnej Jozef Šatara

Posted by Plus JEDEN DEŇ on 3. marec 2016

Veronika sa musí so zjazdovkou pre svetový pohár poriadne zoznámiť, pretože bude mať na nej súťažnú premiéru. „Priznám sa, že doteraz som na nej jazdila iba voľne, nie súťažne.Veľmi sa na to teším. Trať je pripravená výborne. Ľudia z Jasnej sú známi ako veľkí odborníci, ktorí jazdia aj po pretekoch Svetového pohára," priznala sa 31-ročná slalomárka.

 
Autor: Pluska.sk/ Z Jasnej Michal Bachraty a Jozef Šatara, mtr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
VIDEO: Veronika Velez Zuzulová ukázala srdce. Veľké gesto pre deti
Pluska.sk/ Z Jasnej Michal Bachraty a Jozef Šatara
mtr