Rio 2016 - FOTO: Krásna atlétka zažíva v Riu peklo: Túto situáciu jej nikto nezávidí | Pluska.sk

FOTO: Krásna atlétka zažíva v Riu peklo: Túto situáciu jej nikto nezávidí

18. augusta 2016, 06:00

Finále v skoku do diaľky si však jediná ruská atlétka v Riu Darja Klišinová bez problémov vyskákala. Po ňom však priznala, že na tartane atletického štadióna sa necíti vo svojej koži.

Darja Klišinová je jedinou ruskou atlétkou na olympiáde v Riu. 

Darja Klišinová je jedinou ruskou atlétkou na olympiáde v Riu.

Autor: Facebook, Getty Images

Kopec stresu a samota - tak vyzerajú olympijské dni diaľkarky Darji Klišinovej, jedinej ruskej atlétky, ktorá môže štartovať na hrách v Riu. „Zvykla som si byť členkou veľkého tímu. Je veľmi ťažké súťažiť sama," priznala 25-ročná Ruska.

Halová majsterka Európy z rokov 2011 a 2013 sa už tri roky pripravuje na akadémii na Floride. Dopingovým testom sa podrobuje v Amerike. Práve vďaka tomu napokon môže štartovať v Riu. Sympatická blondínka si vyskákala v kvalifikácii postup do finále. Výkonom 664 centimetrov. „Bola som však nervózna. Chcela by som mať ruský tím vedľa seba. Toho stresu za posledné týždne bolo naozaj veľa, ale nechce sa mi o tom viac hovoriť," cituje Darju server cnn.com.


Len Darja: Klišinová je jedinou Rusko v atletických súťažiach. Veľa nechýbalo a chýbala by aj ona.
Foto: Getty Images

Nechýbalo veľa a nebola by pri tom ani Klišinová. Na základe novej informácie totiž Medzinárodná atletická federácia pôvodný súhlas štartu pre ruskú diaľkarku zrušila. Klišinová sa však odvolala a Športový arbitrážny súd (CAS) ju na štart predsa len pustil. O akú informáciu išlo, si však kompetentní nechali pre seba.


Ruská atlétka Darja Klišinová sa nebojí ani odvážnejších fotiek.
Foto: Facebook

 
Autor: rh
 
Exkluz�vne priamo z Ria.
 

Sem vložte text

 
 
FOTO: Krásna atlétka zažíva v Riu peklo: Túto situáciu jej nikto nezávidí
rh