Cibulková: Pobláznil ju úradník z ministerstva!

23. februára 2010, 12:00
Tip redakcii

A je to vonku! Po tom, ako sme vám priniesli horúce fotografie tenistky Dominiky Cibulkovej (20), sa nám podarilo vypátrať totožnosť neznámeho muža. Sympaťák, ktorému venovala vášnivé bozky, sa volá Michal Navara, je inžinier a pracuje v štátnej správe.

Dominika s neznámym mladíkom

Dominika s neznámym mladíkom

Autor: čitateľ

Jedna z našich najtalentovanejších tenistiek Dominika Cibulková sa v piatok poriadne odviazala na bratislavskej diskotéke v Starom Meste. Exkluzívne fotografie dvojice, ktorá v bare predvádzala scény ako z erotického filmu, sme vám priniesli v našom denníku v pondelok:

Polonahá cibulková sa lepila na chlapa

Ako sa nám podarilo zistiť, vášnivé bozky a dotyky po celom tele nepatrili len tak hocikomu, ale Dominikinmu novému frajerovi. Je to presne ten, o ktorom hovorila prednedávnom. „Nie je to podnikateľ a konečne ani tenista ako poslední traja. Je úplne normálny,“ tešila sa rodáčka z Piešťan.

Michal Navara.
Foto: MICHAL SMRČOK

Zamilovaný úradník

Podarilo sa nám zistiť, že Michal Navara pracuje na ministerstve pôdohospodárstva v sekcii lesného hospodárstva, presnejšie na oddelení spracovania dreva. Tam sme ho aj včera našli. Keď sme sa potetovaného ministerského úradníka spýtali na jeho vzťah s Dominikou Cibulkovou, až taký zhovorčivý nebol. „Nechcem sa k tomu vyjadrovať a nebudem to vôbec komentovať,“ odbil nás. Jeho status na známej sociálnej sieti však hlása do sveta veľmi jasne jeho city. „Asi som sa zbláznil, ale som zaľúbený,“ napísal. Že ide o najznámejšiu slovenskú tenisovú reprezentantku, potvrdzuje aj fakt, že Dominika má v statuse dokonca odvážnejšie tvrdenie. V ňom priznáva, že s Michalom Navarom je vo vzťahu.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Cibulková: Pobláznil ju úradník z ministerstva!
Plus JEDEN DEŇ