Polonahá Cibulková sa lepila na chlapa!

22. februára 2010, 14:00
Tip redakcii

Erotická predohra! Takúto scénu predvádzala Dominika Cibulková (20) s neznámym mladíkom na diskotéke v istom nočnom bare.

Dominika s neznámym mladíkom

Dominika s neznámym mladíkom

Autor: čitateľ

Rozvášnená športovkyňa neváhala vyskočiť na stôl, kde vábivým tancom vzrušovala svojho partnera. Ten sa na jej poloodhalené bradavky pod priesvitným tričkom rýchlo chytil. Pred očami všetkých predvádzali vášnivé bozky a horúce dotyky po celom tele. Dominika, ktorá akoby sa utrhla z reťaze, všetkým ukázala, že sa vie poriadne zabaviť.

Takto sa viem baviť

Na jednu z našich najlepších tenistiek Dominiku Cibulkovú (20) tak zapôsobil turnaj v Dubaji a následná prehra, že sa musela poriadne uvoľniť. Denníku Plus JEDEN DEŇ sa podarilo získať pikantné fotografie z nočného klubu, ktoré by Dominikin tréner rozhodne vidieť nechcel...

Jedna z našich najväčších tenisových nádejí sa v opojenom stave zabávala najskôr na stole a potom v náručí neznámeho muža. Horúce dotyky, objatia, telo na telo a prsia v pozore. Na diskotéku si Dominika nevzala spodnú bielizeň, a tak jej na hrudi mohol každý pozorovať, čo sa v jej vnútri po vášnivých bozkoch odohráva. Ak by niekto náhodou nevidel, parketový lev v tele Dominiky Cibulkovej vyskočil na stôl a tam svoje vábne pohyby praktizoval desiatky minút.

Je normálny?

Podľa všetkého tak rodáčka z Piešťan opäť nie je sama. Ako sme sa z jej okolia dozvedeli, je čerstvo zadaná a ako sama tvrdí, konečne má niekoho „normálneho“ a ten nie je z tenisového sveta. Mohlo by ísť práve o tohto mladého muža. To nám však Dominika potvrdiť nechcela. Fakt však je, že sa od neho nemohla celú noc odtrhnúť a ich zbližovanie miestami pripomínalo jemne erotický film. Dominiku určite nezlákal len na svoj mužský sval, ale aj na vyšportované ruky, keď nízku tenistku niekoľko minút udržal vo vzduchu, aby ich vytancované telá boli k sebe čo najbližšie. Dominika, ale takto príprava na ďalší turnaj v mexickom Monterrey nevyzerá...

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Polonahá Cibulková sa lepila na chlapa!
Plus JEDEN DEŇ