Dominik Hrbatý: Elle spievam uspávanky

13. januára 2011, 06:13
Tip redakcii

Šťastie z neho srší! Prvý januárový deň sa tenistovi Dominikovi Hrbatému narodila dcérka Ella. Úloha otecka mu nielenže svedčí, ale naplno zamestnáva aj jeho myšlienky. Na tlačovej besede k prestížnemu udeľovaniu ocenení Krištáľové krídlo si neustále esemeskoval smanželkou a kontroloval svoje dva poklady.

Dominik Hrbatý

Dominik Hrbatý

Autor: Archív

Dominik, ktorý je členom poroty prestížneho ocenenia, získal Krištáľové krídlo za zásluhy v športe pred desiatimi rokmi, no dnes by si ho pokojne mohol zaslúžiť aj za otca roka. „Otcovstvo si užívam poriadne, dokonca by som povedal, že až príliš. Malú s manželkou pravidelne kúpeme, prezliekame, kŕmime. Starám sa o všetko, vstávam k nej, keď trošku zamrnčí. Rozprávam jej rozprávky, tie si vymýšľam. Dokonca som sa jej snažil zaspievať aj uspávanku,“ pochválil sa čerstvý otecko Hrbatý, no svoj spev prirovnal k Hviezdnej rote v Super-Star.

S bračekom či so sestričkou chvíľu počkáme

Na stretnutí k akcii Krištáľové krídlo tiež prezradil, že s manželkou Nellou momentálne ďalší prírastok do rodinky neplánujú. „Ešte je priskoro rozprávať o nejakom bračekovi či sestričke. Chcel by som mať minimálne dve deti, no závisí to aj od mojej manželky, keďže je to záležitosť dvoch ľudí,“ pousmial sa tenista.

 
ORGANIZÁTORKA MÁRIA VAŠKOVIČOVÁ: S členmi poroty rozhodnú o víťazoch.
Foto: Achív

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/RICHARD GONDA, JANKA JACKANINOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Dominik Hrbatý: Elle spievam uspávanky
Plus JEDEN DEŇ/RICHARD GONDA
JANKA JACKANINOVÁ