Dominik Hrbatý: Sem privedie svoje dievčatá!

17. januára 2011, 06:30
Tip redakcii

Konečne sa ukázal v novom kráľovstve! Slovenský tenista Dominik Hrbatý (33) prežíva mimoriadne šťastné obdobie. Začiatkom roka sa mu narodila krásna dcérka Ella a aby toho nebolo málo, intenzívne pracuje na tom, aby pripravil pre svoje dve dievčatá luxusné hniezdočko.

Dominikovi jeho malá
Ella robí nesmiernu
radosť.
Nelly Hrbatá
sa bude čo nevidieť zvŕtať
v novom rodinnom dome.

Dominikovi jeho malá Ella robí nesmiernu radosť. Nelly Hrbatá sa bude čo nevidieť zvŕtať v novom rodinnom dome.

Autor: isifa, archív D. H, JÚLIUS DUBRAVAY

V známej bratislavskej štvrti na Kolibe sa už dlhší čas intenzívne pracuje na luxusnej haciende, ktorá patrí nášmu úspešnému tenistovi. Nie je ešte úplne dokončená, takže ju Dominik so svojou manželkou a s dcérkou nemôžu naplno využívať.

„Na dome ešte prebiehajú práce, takže pokiaľ ešte nie je definitívne dostavaný, tak tam nemôžeme bývať nastálo. Treba ešte omietnuť vonkajšie fasády a hlavne so záhradou bude ešte veľa práce. Určite počítam s tým, že aspoň pol roka sa to bude ešte celé riešiť,“ prezradil nám hrdý otec a dodal, že sa v dome zatiaľ zdržiavajú len občas.

Izbičku pre malú Ellu ešte neurobil

Dominikova dcérka sa bude časom v tomto dome cítiť ako malá princezná, no na vlastnú izbu je ešte priskoro. „Dcérka Ella spáva zatiaľ s nami v izbe. Je ešte priskoro na to, aby mala svoju izbu. Týmto som sa ešte nezaoberal,“ pousmial sa Dominik. Okrem starostí s domom má tenista aj dosť iných povinností.

Stále sa venuje tenisu a má aj vlastný biznis. „Vo februári som pozvaný na turnaj do tureckého Bergama a v lete sa budem zdržiavať viac-  menej doma. Stále trénujem, aby som sa udržal vo forme, a popritom si robím aj vlastný biznis s prenájmom bytov,“ prezradil na záver Dominik Hrbatý.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/MARTIN MORÁR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Dominik Hrbatý: Sem privedie svoje dievčatá!
Plus JEDEN DEŇ/MARTIN MORÁR