Horúca spoveď Tatara: Ako to bolo s rozchodom a kedy mal prvý sex?

28. júla 2015, 12:00
Tip redakcii

Tomáš Tatar zažil turbulentnú prvú polovicu roka 2015. So svojim Detroitom Red Wings vypadol už v prvom kole play off NHL. Na svetovom šampionáte v Ostrave s reprezentáciou opäť nedosiahol na štvrťfinále a aby toho nebolo málo, rozišiel sa s priateľkou.

Tomáš Tatar nemá problém rozprávať sa na akúkoľvek tému.

Tomáš Tatar nemá problém rozprávať sa na akúkoľvek tému.

Autor: TASR

„Trto“ sa už niekoľko týždňov poctivo pripravuje na novú sezónu, ktorú odštartuje 10. októbra na domácom ľade proti Torontu Maple Leafs. Na chvíľu však vyzul korčule, zamkol posilňovňu a sadol si do horúceho kresla v Nočnej show s Binďom rádia Europy 2. Výrečný moderátor na ňom nenechal ani jednu nitku suchú a poriadne ho vyspovedal.

Nemusí sa s Plekancom

Hokejisti majú medzi sebou rivalov, s ktorými si po zápase pokecajú, ale aj takých, s ktorými sa vôbec nemusia. „Plekanec,“ bola jednoznačná odpoveď Tatara na otázku o hokejistovi, s ktorým by asi na pivo nešiel a dodal: „Ovečkin je super a možno aj Plekanec je super, ale dosť ľudí sa na neho hnevá. Mali sme takú menšiu potýčku, rýpal, tak som mu povedal: ´Čo je Vondráček?´, ale nebili sme sa.“

Rodák z Dubnice je na Slovensku miláčikom publika a hlavne jeho ženskej časti. Na dovolenke v Chorvátsku na Zrče sa mu však stalo, že išiel po ňom aj chlap: „Nehovorím, že som fešák, ale stalo sa mi to. Potom som vysvetľoval, že to beriem len ako srandu.“

Za rozchodom neboli iné ženy

Srdce fanúšičiek pookreje aj nad faktom, že Tomáš je už single. S bývalou finalistkou Miss Universe Luciou Slaninkovou sa približne po roku randenia rozišiel. „Každý sa vybral inou cestou. Rôzne záujmy, teraz je to takto a neviem, ako to bude v budúcnosti. Neboli v tom žiadne iné dievčatá. Rozišli sme sa po vzájomnej dohode,“ vysvetlil krach vzťahu 24-ročný útočník.

Ženy pod Tatrami však nemusia zúfať. Ukecaný hokejista dáva prednosť skôr Slovenkám ako hamburgerovým Američankám. „Srdce musí byť správne a nech je normálna. Na Slovensku je veľa krásnych dievčat. Krása je všade, ale srdce nie,“ vysvetľoval na Europe 2 mladý hokejista.

Prvý sex?

Aj keď žije Tatar v USA nejaký ten rok, stále si dokáže vyrobiť poriadny trapas. Najväčší v jeho živote sa stal, keď si vypýtal v supermarkete namiesto deky zaujímavú polohu pri sexe a takmer to musela riešiť polícia. „Spoluhráč z toho padol na chrbát a nakoniec to všetko predavačke vysvetlil,“ objasnil záver vtipnej situácie Tatar.

Čerešničkou na torte bola odpoveď o prvom sexe hokejistu, ktorý je často snom tisícok tínedžeriek na celom svete. „Mal som 15 a ona? Asi 60,“ zasmial sa nad svojou odpoveďou Tatar a uviedol to na správnu mieru: „Mala asi 16, alebo tak ako ja. Už presne neviem a nepamätám si to.“

 
Autor: Pluska.sk/mtr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Horúca spoveď Tatara: Ako to bolo s rozchodom a kedy mal prvý sex?
Pluska.sk/mtr