Tajná láska Hlinku a Hasprovej: Prečo speváčka ukončila vzťah?

25. septembra 2014, 10:00
Tip redakcii

Medzi ľuďmi, ktorí horko oplakali smrť Miroslava Hlinku († 42), bola aj speváčka Katarína Hasprová (42). Len málokto tušil, že dvojica mala k sebe v minulosti viac než blízko. A to všetko v čase, keď bol bývalý hokejista ženatý.

HASPROVÁ A HLINKA: Mali k sebe blízko.

HASPROVÁ A HLINKA: Mali k sebe blízko.

Autor: profimedia, Plus JEDEN DEŇ/Robo Homola

Prvý raz sa Hlinka a Hasprová stretli v roku 2002, keď speváčka vystupovala na akcii Zlatý puk. V tom roku sa slovenskí reprezentanti stali majstrami sveta v hokeji a Miro Hlinka bol súčasťou úspešného manšaftu. Nechýbal preto ani na spomínanej akcii.

„Vyhovovali sme si zo všetkých stránok,“ prezradila speváčka týždenníku PLUS 7 DNÍ a pokračovala: „Veľmi sme si rozumeli, tak sme sa trošku viac zblížili, no vzťah neprepukol do veľkých rozmerov. Aj keď stále hovoril, že mu to s manželkou neklape, ja som rešpektovala, že je ženatý a stopla som to.“

O tom, že 14. septembra si jej blízky priateľ vzal dobrovoľne život, sa dozvedela až z médií. „Šokovalo ma to a veľmi som ho oplakala. Netušila som, že má nejaké psychické problémy. Keď sme boli spolu, vždy pôsobil šťastne a v pohode,“ pokračovala pre týždenník. Mrzelo ju, že nemohla prísť na pohreb. „Mala som pracovné povinnosti, ktoré už nešlo zrušiť,“ vysvetlila.

Viac sa dočítate v najnovšom čísle týždenníka PLUS 7 DNÍ.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/spo 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Tajná láska Hlinku a Hasprovej: Prečo speváčka ukončila vzťah?
Plus JEDEN DEŇ/spo