Tomáš Tatar predviedol Jaguára

26. apríla 2012, 08:00
Tip redakcii

Zatiaľ jediná posila do útoku z NHL Tomáš Tatar (21) sa pripojil do záverečnej prípravy hokejovej reprezentácie nielen s povesťou dobrej formy, ale dofrčal aj na novom tátošovi. Do Bratislavy dorazil na dvojročnom Jaguári XF Supercharger.

Tomáš Tatar so svojím
novým autom.

Tomáš Tatar so svojím novým autom.

Autor: ROBO HOMOLA

Útočník Detroitu Tomáš Tatar, ktorý celý ročník odohral vo farmárskom klube Grand Rapids v nižšej súťaži AHL, si svojho nového tátoša zaparkoval priamo v hoteli, kde je slovenská výprava ubytovaná.

„Nejde o nové auto, má už dva roky. Dal som si ho doniesť z Nemecka ešte vlani na konci leta, ale až teraz som ho prvýkrát otestoval. Musím povedať, že je to pekné a najmä rýchle auto. Pod kapotou má až 420 koní. Veľmi sa mi táto značka páči, preto som ho chcel mať,“ prezradil šikovný útočník, ktorý je kmeňovým hráčom Detroitu.


PALUBNÁ DOSKA: Vodič na nej nájde všetko.
Foto: ROBO HOMOLA

Pokutu zatiaľ nedostal

Slovenský hokejista sa zo svojho štvorkolesového miláčika vytešuje iba pár dní a už ho stihol aj prevetrať. „Samozrejme, že som vyskúšal, čo dokáže a je to naozaj sila,“ zasmial sa Tomáš, ktorý ešte žiadnu pokutu na našich cestách nedostal. „Zatiaľ nie a dúfam, že žiadna ani nebude,“ dodal Tatar, ktorý už zajtra proti Nórsku odohrá svoj prvý duel v záverečnej príprave na bratislavskom turnaji Škoda Cup.

 
Autor: PLUS Jeden deň/MARIÁN KORBEL 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Tomáš Tatar predviedol Jaguára
PLUS Jeden deň/MARIÁN KORBEL