Zedník sa opäť oženil a zároveň prezrádza: Čakáme bábätko

14. júna 2013, 13:38
aktualizované 15. júna 2013, 00:00
Tip redakcii

Tajná svadba a ešte aj nový prírastok. Bývalá hokejová hviezda Richard Zedník (38) sa po ôsmich rokoch znovu oženil. Po dvoch rokoch známosti si za manželku zobral Ivanu Krnáčovú, s ktorou dokonca už čakajú aj bábätko. Celý obrad sa konal v tajnosti na Floride.

Richard a Ivana  29. 5. 2013  Miami - Novomanželia: Ivana  a Richard si svadbu užívali.

Richard a Ivana 29. 5. 2013 Miami - Novomanželia: Ivana a Richard si svadbu užívali.

Autor: Nautilus Studio Photography

Zedník, ktorý pred rokom ukončil profesionálnu kariéru hokejistu, už raz ženatý bol. Koncom augusta v roku 2005 si zobral kanadskú herečku Jessicu Welch, s ktorou má aj dcérku Ellu. Ich manželstvo však nevydržalo a v lete v roku 2009 sa rozviedli.

Po ôsmich rokoch si tak svadobný obrad zopakoval, nie však doma, ale v Amerike. Všetko sa to udialo 29. mája, počas toho, ako v zámorí trávil so svojou novou polovičkou dovolenku.

„Bola to tajná svadba, chceli sme to urobiť v tichosti. Zobrali sme sa s Ivanou na Floride a neboli tam ani naši najbližší, iba môj najlepší kamarát,“ prezrádza Zedník.

Celý obrad sa mal pôvodne konať na pláži, ale napokon si novomanželia povedali svoje „áno“ v španielskom kaštieli. „Počasie nám prekazilo plány, vonku totiž pršalo, takže obrad nemohol byť na pláži,” pokračuje Richard.


obrad: Konal sa v španielskom kaštieli.
Foto: archív R. Z.

Mal by to byť chlapec

Bronzový medailista z Fínska z roku 2003 dokonca prezradil aj niečo viac zo svojho súkromia. „Preto sme sa so svadbou ponáhľali, lebo čakáme prírastok. Ivanka je tehotná,“ hrdo vyhlásil Rišo.

„Pôvodne sme sa chceli dať prekvapiť, či to bude chlapec, alebo dievčatko, ale už to vieme na 70 percent. Mal by to byť chlapec, ale ako vravím, nie je to úplne isté.“ Rodák z Banskej Bystrice však nezabudne ani na kamarátov a tajnú svadbu s nimi zapije. „Urobíme v blízkom čase akciu pre známych a kamarátov,“ sľubuje Zedník.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Marián Korbel 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Zedník sa opäť oženil a zároveň prezrádza: Čakáme bábätko
Plus JEDEN DEŇ/Marián Korbel