Nevera Novaka Djokoviča? Jeho manželka má na to jasný názor

05. septembra 2016, 18:00
Tip redakcii

Srbský tenista Novak Djokovič neprežíva najľahšie obdobie. Svetová jednotka toto leto tápa. Na Wimbledone šokujúco vypadol so Samom Grothom a na olympiáde sa lúčil už v prvom kole po prehre s Argentínčanom Juanom Martinom Del Potrom.

Novak Djokovič a jeho manželka Jelena sú zobratí už viac ako dva roky.

Novak Djokovič a jeho manželka Jelena sú zobratí už viac ako dva roky.

Autor: Getty Images

Za jeho slabými výsledkami vraj nebolo zranenie zápästia, ktoré ho trápilo posledné mesiace, ale niečo iné. „Každý máme osobné problémy. Veci, ktorým musíme čeliť,“ vyhlásil dvanásťnásobný grandslamový šampión. Netajil, že za nečakane skorým vypadnutím na posvätnej londýnskej tráve zranené zápästie nestálo. „So zápästím to nemalo nič spoločné. Mal som iné problémy. Stalo sa. Teraz je však už všetko v poriadku. Život ide ďalej,“ dodal tak trochu záhadne Novak.

Média po celom svete začali pátrať, aké súkromné problémy by mohol Nole mať. Veď doma má krásnu manželku Jelenu Rističovú a aj dvojročného syna Štefana. Kameňom úrazu všetkého boli fotografie, ktoré ešte v marci zachytili Djokoviča s bollywoodskou herečkou Deepikou Padukoneovou na večeri v Los Angeles. Následne pani Djokovičová leňošila na letnej dovolenke bez svetovej jednotky, čo ešte viac rozvírilo hladinu špekulácií o Srbovej nevere.


Mala populárna boolywoodska herečka románik so svetovou jednotkou?
Foto: Getty Images

Zdá sa však, že osobné problémy sú už zažehnané a Jelena už predýchala kamarátstvo jej manžela s indickou kráskou. Na sociálnej sieti poslala manželovi odkaz, ktorý vyvracia akékoľvek pochybnosti o ich kríze. „Moja láska Novak Djokovič prispela do najnovšieho čísla,“ opísala titulku časopisu Original Magazin Jelena Rastičová. Potvrdila tak, že ich manželstvo je na najlepšej ceste prežiť akékoľvek zemetrasenie.

 
Autor: mtr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nevera Novaka Djokoviča? Jeho manželka má na to jasný názor
mtr