FOTO Cibulková šokovala fanúšikov svojou róbou: Za trčiace bradavky ju zvozili pod čiernu zem

16. novembra 2016, 11:15
Tip redakcii

Slovensko rozdelila na dve polovice! Tu menšiu očarila, ale omnoho viac si našla kritikov. Dominika Cibulková sa na galavečeri RTVS predviedla v zlatých šatách, ktoré opäť nechali „vyniknúť“ jej intímne partie a fanúšikom ju za to kameňujú v diskusiách na sociálnych sieťach.

Dominika Cibulková sa dokáže do spoločnosti "nahodiť", ale tentokrát jej to nevyšlo.

Dominika Cibulková sa dokáže do spoločnosti "nahodiť", ale tentokrát jej to nevyšlo.

Autor: archív

„Ohľadom včerajšej noci, nemohla som sa cítiť viacej sexi,“ napísala k fotografii v šatách značky Balmain Cibulková, ktorú na prestížny galavečer pripravovali až traja muži. Kým sa však ona sama cítila sexi, tak jej fanúšikovia jej to dali plne vyžrať.

„Tie šaty sa nehodia na jej postavu, nevyzerá v nich dobre. Mala by zmeniť stylistu, chcela byť a la Kardashian, ale bohužiaľ, nevyšlo jej to,“ zhodnotila outfit komentujúca Petra. Miriamu zaujali jej nedokonalosti: „Vyzdvihla všetky svoje ženské nedokonalosti... hrozné.“ Niektoré komentáre prekrstili tenisovú kráľovnú na kráľovnú gýču. „Bez vkusu... elegancie...noblesy! Nenosí podprsenku, nenosí nohavičky. Možno aj vnútornosti z brucha doma vyložila do chladničky!,“ napísala Beata a naopak pochválila jej manžela: „Navara chodí oblečený po jej boku výborne.“ Mnoho fanúšikovej jej odkazuje, že doma má určite aj krajšie.

Lenže zlý výber šiat nebol možno tým najhorším, čo si podali závistliví priaznivci. Nikomu nemohlo ujsť, že Domči už ako obvykle šaty okopírovali prsia a s nimi aj bradavky. Tie sa ako zvyčajne stali terčom posmechu. „Nálepky na bradavky Dominika stoja 4,90 eur,“ odkazuje jej čitateľka Zdenka. Niektorí však tvrdia, že jej asi bola len zima a mala si dať radšej „podprdu“. Prispievateľ do diskusií Miroslav ju dokonca prirovnal k herečke z populárneho sitkomu: „Bradavky jej stoja ako Rachel v Priateľoch.“ Šaty sú pekné, ale aspoň "podprdu" si mohla dať. Nik nie je zvedavý na jej dva burizóny,“ zaglosoval si Branislav

„Tak tieto šaty naozaj nie, Domi, deformujú postavu, tak že bruško sa zdá byť veľké a prsia malé, bradavka každá inde a ten rukáv to je otras, jedine z boku sú dobre. Čo sa nevidíš??,“ pohoršuje sa čitateľka Kika. „Prsia ako placky, doslova sploštené hnusným materiálom, otvory šiat na nesprávnych miestach, rameno ako zo Startrecku,“ rozčuľovala sa deravá grešla.

Našli by sme azda ani nie len 10% pozitívnych komentárov. A k ním dokonca neradíme ani tie, ktoré ju v šatách nazvali „chutnučkou klobáskou.“ „Mne sa Dominika veľmi páči, má veľký štýl,“ obhajuje svetovú päťku Zanuša a pridáva sa aj Peter: „Náhodou super kočka ako vždy!“  „Krásna Domča, krásne šaty... nemá sa za čo hanbiť... a hlavne je šikovná... a to je dôležité,“ zhodnotila Miška. „Všetko je len závisť, vyzerá skvelo a aj keby si dala vrece na seba, bude TOP,“ odpovedala kritikom Soňa.

Našlo sa aj veľa takých, ktorí ju vyzvali, aby zmenila stylistov a niektorý dokonca obvinili z jej nevydarenej róby na slávnostný večer manžela Michala: „A čo na to jej manžel? Keď sa opýtala, ako vyzerám, mal jej povedať pravdu.“

 
Autor: spo 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
FOTO Cibulková šokovala fanúšikov svojou róbou: Za trčiace bradavky ju zvozili pod čiernu zem
spo