Slovenské tenistky pred Fedcupom: Zhodli sa, že sa nezhodnú

05. februára 2016, 09:00
Tip redakcii

Pôjdeme všetky v čiernom. Nie, dve budú v čiernom a dve v bielom. Tak zneli pôvodné plány slovenských tenistiek na štvrtkovú večeru v rámci víkendového stretnutia vo Fed Cupe. Výsledok vidíte sami.

Slovenské tenisové krásky, zľava Schmiedlová, Cibulková, Hantuchová a Čepelová.

Slovenské tenisové krásky, zľava Schmiedlová, Cibulková, Hantuchová a Čepelová.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Vlado Benko jr.

Oficiálna večera tímov je tradičnou súčasťou zápasov Pohára federácie. Víkendový medzi Slovenskom a Austráliou v rámci 1. kola II. svetovej skupiny nebol výnimkou. Večera sa konala v jednom z bratislavských hotelov.

Vládla na nej priateľská atmosféra, v sobotu a v nedeľu to už bude v neďalekom Národnom tenisovom centre tuhý boj. Na to, prečo sa nedokázali slovenské tenistky zladiť, sme sa spýtali dvoch hlavných módnych ikon v tíme.

„V stredu sme si vytvorili spoločnú skupinu na Whats Appe, aby sme sa dohodli, čo budeme mať. Pôvodne som avizovala, že si oblečiem čierne šaty. Vychádzalo by to na kombináciu dvoch báb v čiernom a dvoch v bielom,“ naznačila pôvodný plán Dominika Cibulková.

„Priznávam, že som túto kolektívnu dohodu porušila. Vybrala som si tmavozelenú sukňu a čierny top. Nie je to žiadna veľká róba ako na Športovca roka či podobné podujatia, takže som sa pripravovala zhruba hodinu a pol. Navyše, tento outfit som už mala na sebe minulý týždeň pri jednej charitatívnej akcii,“ dodala.

„Najprv bola idea, že pôjdeme všetky v tom istom,“ potvrdila Daniela Hantuchová. „Potom sme však zistili, že farebne sa absolútne nezhodneme. Takže sme jednotné v tom, že je každá v niečom inom,“ vysvetlila so smiechom.

Sama si outfit vyberala na poslednú chvíľu. Šaty si naše dievčatá nezladili, no pred víkendovými zápasmi sľubujú: na kurte budeme bojovať ako jeden tím!

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/tt 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Slovenské tenistky pred Fedcupom: Zhodli sa, že sa nezhodnú
Plus JEDEN DEŇ/tt