FOTO Cibulková prezradila tajomstvo spoločenských šiat tenistiek: Cena vás šokuje!

21. apríla 2017, 09:00
Tip redakcii

Ťahať vo fedcupových zápasoch za jeden povraz väčšinou nerobilo slovenským tenistkám problém. Horšie to už bývalo pri oficiálnych tímových večeriach. Doteraz sa im nikdy nepodarilo dohodnúť sa na jednej farbe či strihu šiat. Súboj s Holanďankami by v tomto smere mohol znamenať prevrat. Naše hráčky sa po prvý raz predviedli v rovnakom outfite.

Slovenské tenistky sa zladili ako tím.

Slovenské tenistky sa zladili ako tím.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Matej Jankovič

Oblečenie si vzal na starosť Andrej Kusalík, dvorný stylista Dominiky Cibulkovej. „Na tenisovom zväze vedia, že s ním dolhodobo spolupracujem a som rada, že mu dali dôveru,“ vravela pre Plus JEDEN DEŇ.

„Počas 12 rokov, čo som vo Fed Cupe, sme boli po prvý raz rovnako oblečené. Verím, že sa to stane tradíciou. Andrej znova dokázal, že je vo svojom odbore špička, pretože obliecť štyri športovkyne do toho istého nie je jednoduché. Najprv sme rozmýšľali nad tým, že každej z nás navrhne biele šaty na mieru, no napokon sme sa dohodli, že budeme v rovnakých. Bolo to super, konečne sme sa prezentovali ako tím,“ neskrývala nadšenie.

Our FED CUP TEAM finally dressed like a TEAM 💥💥💥 styling by @andrejkusalik who would guess that right 👏🏻👏🏻👏🏻

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Modré šaty dopĺňal ornamentálny náhrdelník zvaný „choker“, ktorý bol taktiež nápadom návrhára. „Ľudovým motívom podčiarkol, že sme zo Slovenska,“ vravela spokojná Dominika. Šaty neboli vôbec drahé. „Myslím, že stáli okolo 25 eur, topánky boli tiež jednoduché. Občas sa dá aj s nízkym rozpočtom pekne obliecť,“ podotkla.

Reprezentantky sa v outfite cítili príjemne. „Nebolo to ani príliš odhalené, ani príliš zahalené. Navyše v peknej farbe, takže z môjho pohľadu super,“ konštatovala svetová štvorka. „Boli fajn, nebolo nám v nich ani chladno. Som rada, že sme boli konečne zladené,“ súhlasila Kristína Kučová, ktorá bude pri vynútenej absencii Cibulkovej (zranila si zápästie) našou jednotkou.

Okrem šiat mali Slovenky aj rovnakú vizáž, ktorá bola bonusom od Dominiky. „Mňa mal na starosti tradične vizážista Patrik Veselý a ostatné baby líčila Veronika Vargová, ktorá robila napríklad aj družičky na mojej svadbe. Mali sme teda nielen rovnaké šaty, ale aj make up a účesy. Verím, že to splnilo svoj účel,“ zdôraznila význam tímového ducha.

Trio Šramková, Čepelová, Kučová sa schádzalo postupne, keď sa im skončili stredajšie tréningy. Nalíčiť a učesať každú z nich netrvalo dlhšie než 45 minút. Napokon skončili všetky na jednej izbe hotela, ktorý je počas fedcupového týždňa ich prechodným domovom. „Púšťali sme si hudbu a mali sme super náladu,“ tešilo Dominiku. Tá plnila aj funkciu DJ-a. „Máme rovnaký hudobný vkus, páčia sa nám moderné veci, takže aj v tomto sme si sadli,“ doplnila Kika.

Slovenskí fanúšikovia budú veriť, že výborná tímová atmosféra pomôže dievčatám aj na kurte. Zajtra a v nedeľu si to v NTC rozdajú s Holanďankami o postup do I. svetovej skupiny Pohára federácie.

Čítajte viac

Inšpirujte sa zdravými receptami

Výber z magazívu Wanda

 
Autor: tt 
 
Aplikácie 7 plus