Legendárny tenista Mats Wilander: Ste padavky!

07. septembra 2011, 09:51
Tip redakcii

Má ich v zuboch. Tenisová legenda Mats Wilander (47) si pred pár dňami zobral na paškál hráčov, ktorí na tohtoročnom US Open skrečovali zápasy. Nečudo. Do polovice turnaja to takýmto spôsobom zabalili už sedemnásti!

Podľa
Wilandera podobný
skreč, aký predviedol
Marcel Granollers,
je len obyčajným
fňukaním.

Podľa Wilandera podobný skreč, aký predviedol Marcel Granollers, je len obyčajným fňukaním.

Autor: SITA

O poslednom grandslamovom turnaji roka sa hovorí, že je kvalitatívne najslabší. Hráči naň prichádzajú po náročných turnajoch vyšťavení, pri náznakoch akýchkoľvek zranení to radšej vzdajú a letia domov. „Dnešní profesionáli sú padavky. Nedokážu prehrýzť malú krízu. Obyčajní pudingovia! Nemajú rešpekt k divákom a ani k tenisu,“ nešetril kritickými slovami legendárny Švéd Wilander.

Rozčúlil sa aj Federer

Sedemnásobnému grandslamovému víťazovi dávajú za pravdu najmä čísla. Do polovice turnaja skrečovalo svoje duely 14 hráčov, ďalšie trio na svoje zápasy ani nenastúpilo.

„Je to naozaj šokujúce číslo. Nechápem to. Za každej situácie musíte zaťať zuby a ísť ďalej,“ krútila hlavou i súčasná svetová trojka Roger Federer, ktorý hrá svoj 48. grandslamový turnaj za sebou, pričom ani jeden zápas predčasne nezabalil...

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/sma 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Legendárny tenista Mats Wilander: Ste padavky!
Plus JEDEN DEŇ/sma