Serena urážala rozhodkyňu

13. septembra 2011, 08:00
Tip redakcii

Opäť sa predviedla! Austrálčanka Samantha Stosurová (27) síce vyhrala vo finále US Open nad Serenou Williamsovou 6:2, 6:3, ale po finále sa hovorí viac o Američanke. Čo zase vyviedla?

Nahnevaná:
Serenu rozčúlilo,
že jej rozhodkyňa
za povzbudzujúci
výkrik zobrala
fiftín.

Nahnevaná: Serenu rozčúlilo, že jej rozhodkyňa za povzbudzujúci výkrik zobrala fiftín.

Autor: profimedia.sk

Serena sa už v roku 2009 v semifinále US Open preslávila tým, že vynadala čiarovej rozhodkyni. Za výbuch dostala pokutu 59-tisíc eur. Zdá sa, že sa nepoučila, a vo finále proti Stosurovej opäť „excelovala“ v úvode druhého setu. Po svojom zjavne víťaznom údere zvolala „Do toho!“, ale ešte predtým, ako mala súperka možnosť zasiahnuť loptičku raketou.

Rozhodkyňa Eva Asderakiová odňala Williamsovej bod a spustila sa lavína zlosti... Serena síce nebola vulgárna a nehrozila rozhodkyni fyzickým ublížením, ale aj tak to riadne prehnala.

„Vo svojom vnútri si neatraktívna osoba. A nepozeraj sa mojím smerom, ani na mňa nepozri,“ zneli zlostné výbuchy. Američanka to zakončila ozajstnou perlou: „Ja sa nikdy nesťažujem.“ Williamsovej hrozí za škandál pokuta až do výšky 127-tisíc eur a možno aj iný, zatiaľ bližšie nešpecifikovaný trest. Finále mužskej dvojhry US Open medzi

Srbom Novakom Djokovičom a Španielom Rafaelom Nadalom sa skončilo po uzávierke vydania. Odohralo sa až v pondelok neskoro večer pre posun programu, ktorý spôsobil dážď.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/LEONARD POPOVIČ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Serena urážala rozhodkyňu
Plus JEDEN DEŇ/LEONARD POPOVIČ