VIDEO Wimbledon sa pučil od smiechu: Ženská legenda si parádne vystrelila z fanúšika

16. júla 2017, 19:00
Tip redakcii

Asi málokto čakal, že Wimbledon môže priniesť aj takúto situáciu. V exhibičnom zápase, ktorého hlavnou hviezdou bola bývalá svetová jednotka Kim Clijstersová, sa prítomní nestačili diviť a z vtipnej situácie sa nevedeli prestať smiať. Slávna tenistka si dokonca musela ľahnúť na trávnik.

Fanúšik sa na svojich 15 minútach dobre bavil.

Fanúšik sa na svojich 15 minútach dobre bavil.

Autor: screenshot

Clijstersová sa predstavila v exhibičnej štvorhre a keď sa spýtala svojej deblovej partnerky, kam má namieriť loptičku pri podaní, z hľadiska sa ozvalo: „Na telo.“

Vtedy sa štvornásobná grandslamová víťazka otočila a divákovi odpovedala: „Povedal si na telo? Prečo tam nejdeš?“ oponovala Belgičanka a vyzvala diváka, aby sa postavil na druhú stranu kurtu a vyskúšal si, aké je to čeliť podaniu bývalej svetovej jednotky. Fanúšik s menom Chris Quinn nadšene súhlasil.

Problém bol však v tom, že mal na sebe modré šortky a zelené tričko, teda kombináciu, ktorá nie je vo Wimbledone povolená. Clijstersová dala fanúšikovi svoju náhradnú sukňu, ktorý ani na chvíľu neváhal a natiahol si ju na seba. Tenistkám ani divákom viac nebolo treba a všetci išli doslova do kolien.

Potom otec troch detí čelil trom podaniam od bývalej tenisovej hviezdy a jednu loptičku dokonca dokázal odvrátiť za sieť. Neplánovaná hviezda exhibície tak všetkých prítomných náramne pobavila a zvyšok duelu si vychutnala zo svojho miesta na tribúne.

 
Autor: pm 
 
Aplikácie 7 plus